Bolulu Beşiktaşlılar öğretmenleri unutmadı

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Bolu Beşiktaşlılar Derneği ve Bolu Beşiktaşlılar Taraftar Grubu tarafından Sakarya İlköğretim Okulu’na bir ziyaret gerçekleştirildi.

 Bolulu Beşiktaşlılar öğretmenleri unutmadı

Gerçekleştirilen ziyarette Bolu Beşiktaşlılar Derneği üyeleri, Beşiktaş Kongre Üyesi Mustafa İşcan, Bolu Beşiktaşlılar Taraftar Grubu üyeleri yer aldı. Heyeti Sakarya İlköğretim Okulu Müdürü Hasan Allar, Müdür Başyardımcısı Fuat Bayramoğlu, Okul Aile Birliği Başkanı Canan Akbay ve Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Filiz Arslan Büyüktopaç karşıladı. Ziyaretten dolayı memnuniyetini bildiren Sakarya İlköğretim Okulu Müdürü Hasan Allar Beşiktaşlı taraftarlara teşekkür ederek, “İnsanların geleceğini belirleyen öğretmenlerdir. Böyle anlamlı bir günde bizleri yalnız bırakmadığınız için çok mutluyuz. Sizlerle farklı zamanlarda güzel organizasyonlarla sık sık bir araya gelmek isteriz” dedi.

Heyet adına konuşan Mustafa İşcan ise, “Öncelikle sizlerin ve tüm öğretmenlerimizin bu anlamlı gününü kutluyoruz. Sizlerle birlikte her türlü olumlu organizasyonda yer almak bizleri de son derece mutlu edecektir. Sosyal organizasyonlarımız bundan sonra da devam edecektir” dedi.

İşcan birlikte çektirilen hatıra fotoğraflarının ardından hazırlanan çiçeği Allar’a takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 22:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER