Bolulu off-roadcu aracıyla takla attı

Karabük'te düzenlenen Off-road yarışlarında birçok kaza meydana gelirken, bir aracın takla atması kameralara saniye, saniye yansıdı.   Kardoff Karabük Off-road Kulübü tarafından Ovacık ilçesinde...

Bolulu off-roadcu aracıyla takla attı

Karabük'te düzenlenen Off-road yarışlarında birçok kaza meydana gelirken, bir aracın takla atması kameralara saniye, saniye yansıdı.

 

Kardoff Karabük Off-road Kulübü tarafından Ovacık ilçesinde düzenlenen Ovacık Off-road Yarışlarında heyecanlı dakikalar yaşandı. Çok sayıda vatandaşın ilgi gösterdiği yarışmada, yarışmacılar bir birleriyle kıyasıya yarışırken, birçok da kaza meydana geldi. Bazı araçlar çamurlu parkurlardan geçmekte zorlanırken, bazıları da yan yattı. Bir araç sürücüsü çamurlu parkurda direksiyonu toplayamayınca araç takla attı. Takla atan araç kameralara saniye, saniye yansıdı. Takla atan araçta bulunan sürücüyü görevliler araçtan çıkarırken, sürücü olaydan yara almadan kurtuldu. Bir başka parkurda ise Bolu'dan yarışmaya katılan Erdal Civelek'in kullandığı araç takla attı. Görevlilerin yardımıyla araç düzeltilirken, sürücü Civelek olaydan yara almadan kurtuldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER