BOLU’NUN ÇOCUKLARI HAKETTİKLERİ YERDE DEMİŞ BİRİSİ, ÖBÜRLERİNE ÇOCUĞU ANLATSA DA BİLSEK!!!

Tekin Aytugar yazdı...

BOLU’NUN ÇOCUKLARI HAKETTİKLERİ YERDE DEMİŞ BİRİSİ, ÖBÜRLERİNE ÇOCUĞU ANLATSA DA BİLSEK!!!

Ne diyor vatandaşlardan birisi “Park Kafe’den, diğeri Belediye Su İşleri’nden

Boluspor alt yapı koordinatörlüğüne getirilen Metin Kumaş’ın devrim niteliğinde kararlara imza atmış!

Bakıyorum şimdi bu devrimlere;

U21 takımının hocası Selahattin Konrad’ı U21’den alıp onu U16 takımına getirmişler. Önce Selahattin Konrad kim tanıyalım isterseniz;

Selahattin Konrad yıllarca Boluspor forması giymiş, futbolculuk serüveni bitince Boluspor’da teknik adamlık yapmış ve teknik direktör olarak ta Boluspor’un 3.Ligden 2.lige çıktığında Boluspor’un başında... Necip Çarıkcı ve yıllarca Boluspor’da ne görev verildiyse pazarlık yapmadan görev yapan Bolulu olmayan ama Boluludan çok hizmet veren, Bolu'dan evli birisi. Bunları yalakalığını yaptığın Necip Çarıkcı’ya sor istersen.

Öve öve bitiremediğin Fatih Ateş kim onu da yazıyım istersen:Erpiliç Mustafa’nın yeğeni, Onlar istedi diye göreve getirilen amatörün dışında futbol geçmişi olmayan, hep yardımcılık yapan biri.

U19’da görev yapan Sinan Benli’ye gelelim: Sinan’ın Bolulu oluşundan senin Bolulu olduğundan daha çok eminim. Ne yapıyorsun ligi bile olmayan bir gruba yani U12’ye gönderiyorsun. Metin Kumaş kimi getiriyor onun yerine? Hani bunlara göre; Boluspor’u ligde bırakan ama 2.5 yıldır mahalle takımı bile çalıştırmayan, Savaş Abak yönetiminden 20 bin TL maaş, 400 bin TL kümede bırakma parası isteyen Fatih Terim’in çağırdığını söylediğiniz ama tamamen yalandan ibaret çağırma dedikodusu yaptığınız biri. Fatih Hocanın Yılmaz Özen'i isteyip Boluspor’u tercih ettiği belgeyi açıklayın sizlerden özür dileyeyim. Yalanınızı yiyeyim!!! Bu kadar üst düzey bir hocanızın ne işi var U19 takımında. Maaş olarak ne veriyorsunuz bu üst düzey hocaya sevgili Metin Kumaş.

Koordinatöre 2 bin 500 TL, U19 hocası olarak atayacağınız Yılmaz Özen’e ne kadar vereceksiniz? Yönetim olarak sezon başı yaptığınız görüşmelerde verilen görevi ve istediği parayı aldı mı Yılmaz Özen hocanız? Sevgili Metin Kumaş kardeşim; seni her zaman “adam gibi adam” diye tanımladım. Ama görüyorum ki: Bazılarının maşası oluyorsun.

Başkan Necip Çarıkcı neden bu kişileri kendi atamıyor? Verdiği sözleri neden yerine getirmiyor da seni kullanıyor. Sana tavsiyem kendini sakın kullandırma. Bu kadar vefasızlık olmaz. Seni 3.ligden 2.lige çıkaran hocayı Fatih Ateş’e tercih ediyorsanız hepinize yazıklar olsun.

Yılmaz Özen’i Boluspor’u ligde azmi ve enerjisi ile bıraktığını yazmışlar. Ligde kalmayı Savaş Başkana ondan sonra da Denizlispor’a borçluyuz. Allah onlardan razı olsun. Ne Yılmaz Özen’i yahu. Teşekkürler Denizlispor! Fatih Ateş ne yapmış kırmızı-beyazlı takıma. Çeşitli yaş gruplarında büyük başarılar kazandıran Ateş, birçok oyuncunun profesyonel olmasını ve Boluspor’un maddi kazanç kazanmasında önemli rol oynamış! Onun görev yaptığı liglerdeki başarı Cüneyt Karakuş’a aittir. Ondan neden bahsetmiyorsunuz? Emre Kılınç, Umut Meraş, Emrullah Yıldırım, Ozan Karabacak, Necati Yakuplar, Melih Ağa’nın yetişmesinde zerre kadar katkısı varsa bu futbolcular açıklasın. Bırakın yalanlarla karalamalarla kamuoyunu meşgul etmeyi, dürüst olun.

Son olarak sizlere şunu hatırlatayım isterseniz. Stat yapımı konusu yine gündeme geldi. Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun Boluspor Başkanının yanında açıkladı: “Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz stat yapımına taş koymuş”. Hadi sıkıyorsa sitelerinizde ve sözde gazetelerinizde bu konunun üzerine gidin de göreyim sizin gazeteciliğinizi!..

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2016, 11:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
naci parlak
naci parlak - 4 yıl Önce

bolunun çocukları kimler kriter nedir lütfen biri bana açıklarsa memnun olurum.saygılarımla

İsmail K.
İsmail K. - 4 yıl Önce

başkan esnaftan bağış alıyor hepsi bolulu sanırım?kongrede kendine oy verenlerde sanırız sadece bolulu üyelerdi?tüm boludan para toplayacaksın sonra bu bolulu bu değil diye milliyetçilik yapacaksınız.neden a takıma bolu dışından hoca gelince o gazeteciler (!) yazmazda hep bu ikisinin hakkını yazarlar!!! başkan büyük gaf içindesinix

Bahadır çiftçi
Bahadır çiftçi - 4 yıl Önce

sayın tekin aytugar sen bolu spor alt yapısında çalışında ne verdin? günah mı çıkarıyorsun şimdi

Polat
Polat - 4 yıl Önce

yine çok güzel saçmalamış.

İlhami Özgören
İlhami Özgören - 4 yıl Önce

devrim yapıldı. nasıl yapıldı, kimler geldi. eline kalemine ağzına sağlık hocam. gerçekten doğruları yazdığınız için. görev değişikliği yaptığınız o hocaların şevkini kırdınız. ben başka birşey yazmayacağım. çünkü bütün bolu herşeyi biliyor. şu an a takım iyi. uyutun boluluları bakalım.

huseyin yūksel
huseyin yūksel - 4 yıl Önce

azi olan konusuyo bide konusmasini bilse

ozgur bolu
ozgur bolu - 4 yıl Önce

hocam ligde kaldığımız denizli maçında tribünde idim takımın başında "mourinho" yılmaz yerine rahmetlik turgay çıksa bile o maçı alırdık.
bırakacaklar bu bolu kafatasçılığını boluya bundan daha fazla zarar veremezler yılmaz son 2 senedir bu kadar büyük hoca idide belediyeden oturduk yerde para aldı.

muhittin özcan
muhittin özcan - 4 yıl Önce

bu klupte hiç mi iyi giden bir şey yok. sürekli eleştiri sürekli şikayet. sizin çok övdüğünüz savaş başkan zamanını da tribünler olarak çok iyi hatırlıyoruz biz. acaba bu kadar eleştirinin sebebi menfaat çatışmasımı. biz taraftar olarak iyi günde ve kötü günde tribünlerdeyiz.


SIRADAKİ HABER

banner128