Bolupor Gaziantep’e hazırlanıyor

Ekibimiz Boluspor, Pazar günü sahasında oynayacağı Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçının hazırlıklarını dün yaptığı çalışmayla sürdürdü. Günü tek çalışmayla tamamlayan kırmızı-beyazlılar dar alan oyunları oynadı.

 Bolupor Gaziantep’e hazırlanıyor

 Haber: Hamza TÜRDÜ

Kırmızı-beyazlı ekibimiz Boluspor, ligin 18.haftasında sahasında oynayacağı Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçının hazırlıklarını dün gerçekleştirilen antrenman ile sürdürdü. Günü tek çalışmayla tamamlayan kırmızı-beyazlılarda zorlu karşılaşma öncesi genç yıldız Cengiz Umut Meraş dışında cezalı ve sakat oyuncu bulunmuyor. Hazırlıklarını 3 puan üzerine yapan ekibimiz Boluspor’da moraller üst seviyede. Dün gerçekleştirilen antrenman öncesi oyuncularıyla saha ortasında kısa bir görüşme yapan teknik direktör Reha Erginer “Hafta sonu zorlu bir maç bizleri bekliyor. Ama ligde her hafta ilginç sonuçlar alınabiliyor. Herkes herkesi yenebilecek güçte. Kağıt üzerinde zor gözükse de, hiçbir maç oynanmadan kazanılmıyor. Bizde rakibimizi iyi analiz edip, ona göre önlemler alacağız. Aldığımız önlemleri sahaya yansıtırsak kazanan biz olacağımıza inanıyorum. Sizlerden her maça olduğu gibi bu maçada iyi konsantre olmanızı istiyorum. İç sahamızda üst üste ikinci maçı kazanabilecek gücümüz ve kalitemiz var” dediği öğrenildi.  

DAR ALAN OYUNLARI ÇALIŞMASI

Teknik Direktör Reha Erginer yönetiminde gerçekleştirilen antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar, ısınma hareketlerinin ardından 5’e 2 oynadı. Daha sonra antrenmanın ana bölümünde ise dar alan oyunları oynanırken, yaklaşık 1,5 saat süren çalışma çift kaleme maç ile sonlandırıldı.

Kırmızı-beyazlı ekibimiz, Pazar günü oynanacak olan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçının hazırlıklarına bugün gerçekleştirilecek antrenman ile devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2015, 20:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128