Boluspor 1 gün ara verdi

Boluspor, ligin 2.haftasında sahasında oynayacağı Manisaspor maçı hazırlıklarını günde yaptığı çift antrenmanla sürdürüyor. Sabah fitness salonunda çabuk kuvvet antrenmanı yapan kırmızı-beyazlılar, akşam antrenmanında ise dayanıklılık çalışması ve gol vuruşu çalışması yaptı.

 Boluspor 1 gün ara verdi

Haber: Hamza TÜRDÜ

Geçtiğimiz hafta başından buyana Manisaspor maçı hazırlıklarını günde yaptığı çift antrenmanla süren kırmızı-beyazlı ekibimiz, hazırlıklarını 3 puan üzerine yapıyor. Günde çift antrenman yaparak Manisaspor maçına hazırlanan kırmızı-beyazlılar Cumartesi günü sabah yaptığı antrenmanda 2 grup halinde fitness salonunda çabuk kuvvet antrenmanı yaptı. Yaklaşık 1 saat süren çalışmada oyuncuların performansı göz doldururken, oyuncuların hırslı ve istekli oldukları gözlemlendi. Antrenman soğuma hareketleriyle sona erdi.

DAYANIKLILIK VE GOL VURUŞU ÇALIŞMASI

Kırmızı-beyazlı ekibimiz Boluspor, Manisaspor maçı hazırlıklarına akşam yaptığı antrenman ile devam etti. Teknik Direktör Reha Erginer ve teknik heyet yönetiminde gerçekleşen antrenman, ısınmanın ardından iki grup halinde gerçekleşti. Bir grup anaerobik dayanıklılık koşusu yaparken, diğer grup topla dayanıklılık çalışması yaptı. Antrenmanın son bölümlerinde ise kırmızı-beyazlılar gol vuruşu ve dar alan oyunları oynandı. Antrenman, stretching ile sona erdi.

Ekibimiz Boluspor, dünü izinli olarak geçirirken, bugün akşam yapacağı çalışmayla kaldığı yerden hazırlıklarına devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2014, 18:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128