Boluspor “İzzet Baba”yı unutmadı

Ekibimiz Boluspor, ligin 33.haftasında sahasında oynadığı Ç.Rizespor maçına “Sayın İzzet Baysal’ı rahmet ve minnetle anıyoruz” pankartıyla çıktı.   Bolu'nun saygı değer iş adamı hayırsever...

Boluspor “İzzet Baba”yı unutmadı

Ekibimiz Boluspor, ligin 33.haftasında sahasında oynadığı Ç.Rizespor maçına “Sayın İzzet Baysal’ı rahmet ve minnetle anıyoruz” pankartıyla çıktı.

 

Bolu'nun saygı değer iş adamı hayırsever ve tüm herkesin gönlünde taht kuran Merhum İzzet Baysal unutulmadı. Maça çıkan Boluspor takımı “Merhum İzzet Baysalı Rahmet ve Minnet ile anıyoruz'' pankartı ile çıkarken İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal'a devre arasında Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı tarafından çiçek takdim edildi. Çiçek takdiminin ardından tüm tribünler “İzzet Baba ölmedi Kalbimizde yaşıyor” tezahüratları ederek unutmadıklarını göstermiş oldular.

Yine Boluspor kulübü tarafından maraton tribünün üstüne asılan İzzet Baysal pankartında yazılan yazı ise İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal’ı duygulandırdı. O pankartta ise “İsmin yüreklerimizde, eserlerin her yerde” yazıyordu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128