izmir escort

Boluspor “Mangal Keyfi”nde Kahvaltı Yaptı!

Geçtiğimiz aylarda Kalıcı Konutlar yolu üzerinde hizmete giren “Mangal Keyfi” Restaurant, zorlu Ç.Rizespor maçı öncesi Boluspor takımına kahvaltı verdi. Kahvaltıya Başkan Necip Çarıkçı, Abdullah...

Boluspor “Mangal Keyfi”nde Kahvaltı Yaptı!

Geçtiğimiz aylarda Kalıcı Konutlar yolu üzerinde hizmete giren “Mangal Keyfi” Restaurant, zorlu Ç.Rizespor maçı öncesi Boluspor takımına kahvaltı verdi. Kahvaltıya Başkan Necip Çarıkçı, Abdullah Abat, Hüseyin Kayalıoğlu, Ercan Albayrak, Dursun Kayman, Seçkin Kavarna ve basın mensupları katıldı. 

 

İlimizde geçtiğimiz aylarda Kalıcı Konutlar yolu üzerinde hizmete giren Mangal Keyfi Restaurant, bugün sabah Boluspor Profesyonel takımını ağırladı. Mehmet Şen ve Serap Şahin'in işlettiği Mangal Keyfi Restaurantta sabah kahvaltısında bir araya gelen kırmızı-beyazlı oyuncuları ağırlamadan mutluluk duydukları belirten Serap Şahin “Boluspor’u ağırlamaktan gurur duyduk. Bizleri kırmayarak geldikleri için teşekkür ederiz. Ç.Rizespor maçında takımıza başarılar diliyoruz” dedi.

Başkan Necip Çarıkçı ise “Zorlu Ç.Rizespor maçı öncesi oyuncularımıza bir moral olduğunu düşünüyorum. Mangal Keyfi Restauranttın sahibi Mehmet Şen, Serap Şahin ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Bizleri en güzel şekilde ağırladılar” dedi.

Kahvaltı sonrası Mangal Keyfi Restaurant çalışanları ve kırmızı-beyazlı oyuncular hatıra fotoğrafı çektirdi.   

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133