Boluspor “Zor Şartlarda Çalışan Basınımıza Destek Olmak Görevimizdir”

Boluspor kulübü yaptığı yazılı açıklama ile 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladılar.   Basın sözcüsü Ahmet Ufuk Güler imzalı açıklama şöyle; Değişik görüşleri...

Boluspor “Zor Şartlarda Çalışan Basınımıza Destek Olmak Görevimizdir”

Boluspor kulübü yaptığı yazılı açıklama ile 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladılar.

 

Basın sözcüsü Ahmet Ufuk Güler imzalı açıklama şöyle; Değişik görüşleri ve düşünceleri objektif bir şekilde kamuoyu ile paylaşan tarafsız bir basının, toplumumuzda huzur ve güven ortamının oluşmasında çok önemli bir yeri vardır.

Fedakârca ve zor şartlarda çalışan basın mensuplarımızın çalışma şartlarını kolaylaştırmak, Onlara ihtiyaçları olan desteği ve katkıyı sağlamak, hepimizin görevidir.

Gazetecilik, kamuoyuna doğru ve gerçek bilgi akışı sağlamak adına önemli ve şerefli bir vazifedir.

Gazeteciler, demokrasinin kuvvetlenmesine katkıda bulunan ve içinde bulunmuş oldukları bölgenin sorunlarını gündeme taşıyarak, sorunların çözümü konusunda çok önemli bir sorumluluğun sahibidirler.

Yerel ve ulusal basınımızın temsilcileri bu önemli görevi yerine getirebilmek için zor ortamlarda ve fedakârca çalışmaktadırlar. İlkeli tarafsız ve sorumlu gazetecilik anlayışı çerçevesinde görevlerini başarı ile yerine getiren, tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlarız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128