Boluspor Akhisar’a gitti!

Boluspor, bugün saat 13:30'da oynayacağı Akhisar Belediyespor maçı için dün öğleden sonra yola çıktı. Kırmızı-beyazlı takımımız karayolu ile İstanbul’a oradan da havayoluyla İzmir’e uçacak....

Boluspor Akhisar’a gitti!

Boluspor, bugün saat 13:30'da oynayacağı Akhisar Belediyespor maçı için dün öğleden sonra yola çıktı. Kırmızı-beyazlı takımımız karayolu ile İstanbul’a oradan da havayoluyla İzmir’e uçacak. İzmir’den Akhisar’a geçecek olan kafile maç saatini beklemeye başlayacak.

 

Boluspor, bugün deplasmanda oynayacağı Akhisar Belediyespor maçı için yola çıkarken, ekibimizde yeni transferlerden Savaş Yılmaz'da kadroda yer alan isimdi. Özcan hoca Gomis'i 18 kişilik kadroya almazken, Sakaryaspor maçı ile sakatlığını tamamen atlatan Omar Wade'de kafilede yer aldı.

Ayrıca sakatlığı devam eden Sercan kadroya alınmazken, geçtiğimiz hafta cezalı olan Emre Toraman yeniden formasına kavuştu. Özcan hoca Sercan dışında Vedat Budak, Emre Kılınç, Emmanuel Gomis ve Burak Öğür'ü kadroya almadı.

Boluspor Akhisar Belediyespor maçına şu 18'le gitti;

Atacan Öztürk, Eser Altın, Orhan Ak, Veysel Cihan, Emre Toraman, Veli Kızılkaya, Cemil Vatansever, Aydın Çetin, Caner Ağca, Onur Bektaş, Kenan Özer, Alp Ergin, Fatih Gül, Ferhat Kiraz, Hakan Arslan, Savaş Yılmaz, Gencer Cansev, Omar Wade

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128