Boluspor, Almanya’da futbolcu izliyor

Almanya'nın Frankfurt kenti yakınlarındaki Sprendlingen kasabasında futbolcu seçmeleri yapılırken, seçmelerde Boluspor, Medical Park Antalyaspor ve Çaykur Rizespor yetkilileri de hazır bulundu.   Almanya’nın...

Boluspor, Almanya’da futbolcu izliyor

Almanya'nın Frankfurt kenti yakınlarındaki Sprendlingen kasabasında futbolcu seçmeleri yapılırken, seçmelerde Boluspor, Medical Park Antalyaspor ve Çaykur Rizespor yetkilileri de hazır bulundu.

 

Almanya’nın Frankfurt kenti yakınlarındaki Sprendlingen kasabasında futbolcu seçmeleri yapıldı. Organizatörlüğünü Berkant Karlıdağ'ın yaptığı futbolcu seçmelerine yaklaşık 80 genç katıldı. Futbolcuları izlemek için Medical Park Antalyaspor, Çaykur Rizespor ve Boluspor'dan alt yapı görevlileri de seçmelerde hazır bulundu. Karlıdağ bu yıl Avrupa'nın yıldızları seçmelerinin yedincisinin yapıldığını belirterek, “Amacımız başarılı gençlerimizi sadece Türkiye'deki takımlara kazandırmak değil, aynı zamanda Avrupa'da büyük takımların alt yapılarına kazandırabilmek” diye konuştu.

Medical Park Antalyaspor akademi direktörü Kamil Kabay, Avrupa'da yaşayan gençlerin Türk futboluna kazandırılabilmesi için seçmeleri izlemeye geldiğini belirtti.

Boluspor'dan A2 takım teknik direktörü Ali Beykoz ise yetenekli gençleri izleyebilme fırsatı bulduğunu ifade ederek, oyuncuları çıplak gözle izlemenin daha faydalı olacağını düşünerek seçmelere katıldığını ve yetenekleri Türkiye'ye kazandırmak istediklerini dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128