Boluspor, Antalya’da çalışmalara başladı

Ekibimiz Boluspor, ikinci yarı hazırlıkları için hafta sonu Antalya Belek'te bulunan Riu Kaya Belek Otel'de kampa girdi. Önceki gün toplanan kırmızı-beyazlılar, ilk günü çift antrenmanla tamamladı.

 Boluspor, Antalya’da çalışmalara başladı

Haber: Hamza TÜRDÜ

Devre arası hazırlık kampı için hafta sonu Antalya Belek'te bulunan Riu Kaya Belek Otel'de toplanan kırmızı-beyazlı ekibimiz Boluspor, Cumartesi günü ilk antrenmanını gerçekleştirdi. Antrenman öncesi oyuncularıyla kısa bir görüşme yapan tecrübeli teknik adam Reha Erginer, “Bugün itibariyle ikinci yarı hazırlıklarına start veriyoruz. İlk devreyi hedeflediğimiz yerde bitiremedik. Bunu telafi etmek içinde çok çalışmamız eksiklerimizi bu devre arasında gidermemiz gerekiyor. Artık ilk yarıda yaptığımız hataları ikinci yarıda yapmamalıyız. Bunun içinde herkesin bir şeylerden fedakarlık göstermesi gerekiyor. Eğer bunu başarabilirsek, ikinci yarı herkese bambaşka bir Boluspor izletebiliriz” dediği öğrenildi.

KUVVET ANTRENMANI

Sabah gerçekleştirilen antrenmana ısınma hareketleri ile başlayan kırmızı-beyazlılar daha sonra fitness salonunda kuvvet antrenmanı gerçekleştirdi. Yaklaşık 1,5 saat süren çalışmada oyuncuların moralli ve istekli oldukları gözlemlenirken, antrenman stretching ile sona erdi.

KOORDİNASYON VE DAR ALAN OYUNCULARI 

Kırmızı-beyazlı ekibimiz, Antalya kampının ilk gününün ikinci antrenmanında koordinasyon çalışması ve dar alan oyuncuları çalışması yaptı. Teknik Direktör Reha Erginer yönetiminde gerçekleşen antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar, ısınma hareketlerinin ardından koordinasyon çalışması yaptı. Antrenmanın ana bölümünde ise daha sonra dar alan oyunları oynarken, kırmızı-beyazlılar antrenmanın son bölümünde ise yarım saha çift kale maç yaptı. Kıran kırana geçen çift kale maçın ardından, kırmızı-beyazlılar stretching ile antrenman sonlandırdı.

Devre arası Antalya Belek'te bulunan Riu Kaya Belek Otel'de sürdüren kırmızı-beyazlı ekibimiz, hazırlıklarına bugün yapılacak çift antrenman ile devam edecek.


Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2015, 18:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128