Boluspor ara vermeden başladı

Zirve yolunda Kartalspor’a 1-0 mağlup olan ekibimiz Boluspor, Cumartesi akşamı deplasmanda oynayacağı Ç.Rizespor maçı hazırlıklarına ara vermeden başladı. Tam kadro çalışan ekibimizde, oyuncuların moralsiz oldukları...

Boluspor ara vermeden başladı

Zirve yolunda Kartalspor’a 1-0 mağlup olan ekibimiz Boluspor, Cumartesi akşamı deplasmanda oynayacağı Ç.Rizespor maçı hazırlıklarına ara vermeden başladı. Tam kadro çalışan ekibimizde, oyuncuların moralsiz oldukları gözlemlendi.

 

Kırmızı-beyazlı ekibimiz Boluspor, Cumartesi akşamı deplasmanda oynayacağı Ç.Rizespor maçı hazırlıklarına ara vermeden başladı. Haftayı Kartalspor mağlubiyetiyle kapatan ve zirve yolunda yara alan Boluspor, dün yaptığı çalışmayla yenileme çalışmasıyla Ç.Rizespor maçı hazırlıklarına eksiksiz ve moralsiz start verdi.

Sizlere güveniyorum

Antrenman öncesi kırmızı-beyazlı oyuncularla kısa bir toplantı yapan tecrübeli teknik adam Oğuz Çetin, oyuncularına uyarılarda bulunmayı da ihmal etmedi. Çetin yaptığı konuşmada “Kartalspor maçında kötü bir futbol ortaya koyduk. Mücadele anlamında mutluyum ama futbol anlamında aynı şeyleri söyleyemem. İlk iki hesapları yaparken hiç ummadığımız bir puan kaybı yaşadık. Ama bunu düzeltecek olanda sizlersiniz. Kartalspor maçını biran önce unutup Ç.Rizespor maçına konsantre olmalıyız. Sizlere güveniyorum” dediği öğrenildi.

Yenileme çalışması

Antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlı ekibimiz, açma germe hareketlerinden sonra yenileme çalışması yaptı. Kartalspor maçında forma giyen oyuncular yenileme çalışması yaparken, Kartalspor maçında forma şansı bulmayan oyuncular ise teknik direktör Oğuz Çetin nezaretinde yarım saha taktiksel çalışma yaptı. Antrenmanı soğuma hareketleriyle tamamlayan kırmızı-beyazlı oyuncular bugün yapacakları çalışmayla Ç.Rizespor maçı hazırlıklarını sürdürecek.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124