Boluspor Bal-Kes’le karşılaşacak

Boluspor’un 2.etap hazırlık kampında oynayacağı özel maçlardaki rakipleri birer birer belli olmaya başladı. Kırmızı-beyazlılar Göztepe ve Hacettepe’den sonra Balıkesirspor ile de bir hazırlık maçı oynayacak.

 Boluspor Bal-Kes’le karşılaşacak

Boluspor kamp programı çerçevesinde Göztepe ve Hacettepe’den sonra Balıkesirspor ile de bir hazırlık maçı oynayacak. Bu karşılaşma ise 6 ile 16 Ağustos tarihleri arasında oynanacak. Konuyla ilgili açıklamayı Balıkesirspor Kulüp Başkanı Tuna Aktürk yaptı. Bolu’da 2.etap kamp çalışmalarını sürdürecek olan kırmızı-beyazlıların kulüp başkanı Tuna Aktürk şöyle konuştu “Son iki sezondur şampiyonluklarla adımızdan söz ettirdik. Bu yıl da futbolumuz ve oyuncularımızla konuşulan takım olacağız” dedi.

MAÇ 6-16 AĞUSTOS TARİHLERİ ARASINDA

Aktürk kulüp tesislerinde gazetecilere yaptığı açıklamada, sezon öncesi hazırlıklarının ikinci bölümüne başladıklarını söyledi. Çalışmaların kulüp tesislerinde 5 Ağustos'a kadar süreceğini, 6-16 Ağustos'ta ise yeniden Bolu'da kamp yapacaklarını dile getiren Aktürk, burada Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ve Boluspor ile hazırlık müsabakaları oynayacaklarını anlattı.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2014, 21:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER