Boluspor Basketbol İlk Maçına Çıkıyor

Boluspor Basketbol takımı sezonun ilk maçında Eskişehir Anadolu Üniversitesi ile oynuyor. Pazar günü 17 Temmuz Spor salonunda oynanacak maç saat 17:00'de başlayacak.   Öğrenci bileti 1 TL, normal biletin...

Boluspor Basketbol İlk Maçına Çıkıyor

Boluspor Basketbol takımı sezonun ilk maçında Eskişehir Anadolu Üniversitesi ile oynuyor. Pazar günü 17 Temmuz Spor salonunda oynanacak maç saat 17:00'de başlayacak.

 

Öğrenci bileti 1 TL, normal biletin 3 TL olduğu karşılaşma için Boluspor basketbol yönetimi yaptıkları açıklamada, tüm Boluspor taraftarını ve sporsever halkımızı bu maça beklediklerini belirttiler. Basketbol şubesi başkanı Fatih Yamaner yaptığı açıklamada "Hafta sonu oynayacak olduğumuz Eskişehir Anadolu Üniversitesi maçıyla lige merhaba diyoruz. Bölgesel ligin ilk maçı evimizde oynayacağımız karşılaşma ile start alacak olup bu karşılaşmaya tüm taraftarlarımızı davet ediyoruz. Bilindiği üzere bu sezon Boluspor basketbol şubesi ile atağa kalkmış olup Bolu'da basketbol kültürünü de ön plana çıkartmak bu bağlamda taraftarımızın da desteğini almak istiyoruz. Hedefleri olan bir takım kurduk ve iyi bir kadromuz var. Zorlu geçeceğini düşündüğümüz bu karşılaşmanın bilet fiyatlarını öğrenci 1 TL tam 3 TL olarak belirledik. Pazar günü saat 17:00 de başlayacak olan karşılaşmaya tüm halkımız davetlidir" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128