banner120

Boluspor Basketbol’da 5 imza

Boluspor Basketbol Takımı dün Boluspor tesislerinde 5 oyuncuyla sözleşme imzaladı. Burak Dündar, Gökhan Tokatlı, Serhat Doğanay, Ali Tuncer ve Can Çavin Ötkan kendilerini Bolusporlu yapan sözleşmeye imza attılar. Boluspor Basketbol takımına ise, yeni bir isim daha katıldı. Boluspor Basketbol takımı şube sorumluğuna Kağan Semercioğlu getirildi.

 Boluspor Basketbol’da 5 imza

Daha önce iç transferde 3 oyuncuyla sözleşme imzalayan Boluspor Basketbol takımı dün saat 15:00’de Boluspor tesislerinde Burak Dündar (İç Transfer), Gökhan Tokatlı (Pamukkale Üniversitesi), Serhat Doğanay (Manisa Belediyespor), Ali Tuncer (Siirt Polisgücüspor) ve Can Çavin Ötkan (Ankara Ormanspor) ile resmi sözleşme yapıldı. Yeni sezon öncesi kadrosunu güçlendirmeye devam eden Boluspor Basketbol takımı önümüzdeki günlerde  1 veya 2 oyuncu daha transferi bitirecek.

Boluspor tesislerinde düzenlenen imza töreninde konuşan Boluspor Kulüp Başkanı Mehmet İnceayan ve Basketbol Şube Sorumlusu Kayhan Dalman şunları söyledi. Boluspor Kulüp Başkanı Mehmet İnceayan “Kamuoyunu uzun zamandan beridir meşgul eden Boluspor basketbol takımı düşünüldüğü gibi kapatılmadı. Daha şevk ve hırsla bu senede mücadelesine devam edecek. Bizleri de hırsa getirdiniz. Şuanda kadromuzu tamamlıyoruz. Bolu’daki basketbol severler, bu sene güzel bir sezon geçirecekler. Biz anlaştığımız arkadaşlarımıza güveniyoruz. İnşallah Boluspor’un hedefleri doğrultusunda ipi göğüsleyeceğiz. Amacımız, Bolu’da Basketbol’u daha üst seviyelere çıkarmak. Bu arada altyapıdaki gençlerimizi de ortaya çıkarıp, geleceğimizi sağlama almak istiyoruz. Sadece dışarıdan bu işler olmuyor. Kendi altyapımızı da kurmamız gerekiyor. Bu işi severek yapan, takımı takip eden Kağan Semercioğlu’nu da Basketbol takımımızın şubesinden sorumlu yönetici yaptık. Bu konuda ciddi adımlar atıyoruz” dedi.

KAYHAN DALMAN “1 TRANSFER DAHA YAPACAĞIZ”

Basketbol Şube Sorumlusu Kayhan Dalman “3 tane Bolu’dan genç arkadaşımız var. Yeni bir Bolulu arkadaşımızı takıma kazandırdık. Biz 1 tane daha iyi bir transfer düşünüyoruz. Ondan sonrada transferi noktalayacağız. Yine Play-off oynamamız gerekiyor. Zorda olsa, biz arkadaşlarımıza güveniyoruz. Bu işi başaracak güçteyiz. Hedef küçültmedik. Çıtayı daha da yükseltmek istiyoruz. İnşallah daha iyi olacağız” dedi

GÖKHAN TOKATLI “BOLUSPOR BÜYÜK BİR CAMİA”

Boluspor tesislerinde düzenlenen imza töreninde konuşan Boluspor Basketbol takımın, Pamukkale Üniversitesinden transferli Gökhan TokatlıBoluspor gibi büyük bir camiaya geldiğim için mesut ve mutluyum. Umarım, sayın başkanımızın söylediği gibi hedefleri büyük bir kulübe geldik. İnşallah sezon sonunda Boluspor’u başarıya ulaştırmak istiyoruz. Bu görevimizin bilincindeyiz ve inşallah Boluspor’u layık olduğu yere getireceğiz. Herkese hayırlı uğurlu olsun.

CAN ÖTKAN “BOLU’YA DÖNDÜĞÜM İÇİN MUTLUYUM”

Ankara Ormanspor’dan transfer edilen Can Çavin Ötkan ise “Zaten Boluluyum ben. Bolu’da yetiştim ve tekrar Bolu’ya döndüğüm için mutluyum. 4-5 yıldır Ankara’da oynuyordum, Bolunun dışındaydım. Tekrar Bolu’ya döndüğüm için mutluyum. Bize güvenenlerin yüzünü kara çıkarmayacağımızı düşünüyorum. Herkese teşekkür ediyorum.

Burak Dündar “Burada olduğum için çok mutluyum”

Geçtiğimiz sezon devre arasında transfer edilen Burak Dündar iseGeçtiğimiz sezon Boluspor’a ara transferde gelmiştim. Bu senede burada olduğum için çok mutluyum. Geçen seneden yarım kalan bir işimiz vardı. Onu bu sene tamamlarsak çok mutlu olacağız. İnşallah da tamamlayacağız.

ALİ TUNCER “HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Siir Polisgücüspor’dan transfer edilen Ali Tuncer ise “Geçtiğimiz sezon Siir Polisgücüspor’da oynadım. Boluspor’un büyük hedefleri var. Bende bu hedefler doğrultusunda Boluspor takımına elimden geleni yapmaya geldim. İnşallah sezon sonunda istediğimiz başarıya ulaşacağımızı düşünüyorum. Herkese teşekkür ediyorum.

SERHAT DOĞANAY “YARIM KALAN İŞİ TAMAMLAMAK İSTİYORUZ”

Manisa Belediyespor’dan transfer edilen Serhat Doğanay ise “Boluspor’a geldiğim için çok mutluyum. Amacımız bütün takım arkadaşlarımızla birlikte geçen sene yarım kalan işi tamamlamak istiyoruz. Boluspor bu ligde parmakla gösterilen takımlarından bir tanesi. İnşallah Boluspor’u hak ettiği yere getireceğiz.
Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2013, 19:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124