Boluspor Bayramda Bir Araya Geldi

Kurban Bayramını idrak ettiğimiz bu günlerde bir bayramlaşmada Boluspor kulübünde yapıldı. Amerika'dan dönen başkan Necip Çarıkçı, yöneticiler, belediye başkanı Alaaddin Yılmaz, milletvekilleri Ali Ercoşkun,...

Boluspor Bayramda Bir Araya Geldi

Kurban Bayramını idrak ettiğimiz bu günlerde bir bayramlaşmada Boluspor kulübünde yapıldı. Amerika'dan dönen başkan Necip Çarıkçı, yöneticiler, belediye başkanı Alaaddin Yılmaz, milletvekilleri Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü’nin katıldığı törende eski başkan Emin Semercioğlu'da hazır bulundu.

 

Kurban bayramı münasebetiyle Boluspor kulübünde oldukça geniş katılımlı bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Boluspor profesyonel futbol takımının da hazır bulunduğu bayramlaşma törenine alt yapı ve basketbol takımı katılmadı. Boluspor idman sahasında yapılan bayramlaşma töreni öncesi başkan Necip yaptığı konuşmada şampiyonluğun birlik beraberlikten geçtiğini bu anlamda bayramda kendilerini yalnız bırakmayan milletvekillerine, Bolu Belediye başkanı Alaaddin Yılmaz'a teşekkür etti. Son alınan mağlubiyeti önümüzdeki Tavşanlı maçında unutturacaklarını belirten Çarıkçı, takıma güvendiklerini, Boluspor'u el birliği ile sezon sonunda istenilen yere ulaştıracaklarına inandıklarını belirtti.

"Bir İzzet Baysal, bir Boluspor"

Boluspor'un Bolulular için önemli bir yere sahip olduğunu belirten milletvekili Ali Ercoşkun "Bolu'da bir İzzet Baysal birde Boluspor en önemli iki ortak paydamız. Biz siyasiler bu iki değer için elimizden ne geliyorsa, ortaya koymaya hazırız. Bayramınızı tebrik ediyorum" dedi.

"Boluspor'un gayretli bir başkanı var"

Meclis futbol takımında futbol oynadığını belirten milletvekili Fehmi Küpçü ise  "Ben milletvekiliyim ama önce Boluspor'un fanatik bir taraftarıyım. Boluspor'un güzide bir kulüp başkanı var. Gayretleri ve emekleri ile Boluspor ciddi bir yere sahip. Onun için bizde Boluspor için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Elbirliği ile Boluspor'u istenen hedefe ulaştıracağımızı düşünüyoruz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128