Boluspor bin 500’ü geçti

Geçtiğimiz Mart ayında PTT 1. Lig’de mücadele eden takımlar arasında yazılı basında çıkan haberlerde en çok yer alan spor kulüplerinden birinin de Boluspor olduğu tespit edildi.   İnterpress tarafından...

Boluspor bin 500’ü geçti

Geçtiğimiz Mart ayında PTT 1. Lig’de mücadele eden takımlar arasında yazılı basında çıkan haberlerde en çok yer alan spor kulüplerinden birinin de Boluspor olduğu tespit edildi.

 

İnterpress tarafından yapılan araştırmada, 28. hafta itibarıyla puan cetvelinde ikinciliğe yükselen Ç. Rizespor’un geçtiğimiz ay boyunca toplam 1.944 haberle de birinci sırada olduğu belirlendi. İkinci sırada 1.924 haberle Kayseri Erciyesspor yer alırken, Karşıyaka’da 1.811 haberle üçüncü sırayı aldı. Ulusal, bölgesel ve yerel iki bini aşkın gazetenin spor sayfalarında, PTT 1. Lig’de yer alan takımların haber adetlerinin incelendiği araştırmaya göre, T. Konyaspor 1.902 haberle dördüncü, Göztepe de 1.897 haberle beşinci sırayı aldı. Mart ayında spor sayfalarında 1461 Trabzonspor, Boluspor, ve Samsunspor’un da 1.500 haberi aştıkları tespit edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128