Boluspor Borvo ile resmi sözleşme imzaladı

Boluspor kulübü, 2014-2015 yılı forma ön ve arka reklamı için BORVO ile sponsorluk sözleşmesi imzaladı. Kırmızı-beyazlılar, 2014-2015 sezonunda giyeceği formaların ön ve arka reklamı için ABEN Grup bünyesinde yer alan BORVO markası ile 1 yıllık sponsorluk sözleşmesi imzalandı.

 Boluspor Borvo ile resmi sözleşme imzaladı

İmza törenine Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları Boluspor Kulübü Başkanı Savaş Abak, , Proje Koordinatörü ve aynı zamanda Şirket Ortağı Yüksek Mimar Doğan Durgun ve basın mensupları katıldı.Proje Koordinatörü Yüksek Mimar Doğan Durgun, imza töreninde yaptığı konuşmada “Biz ABEN Grup olarak her zaman Boluspor’un yanındayız. Desteği bu sende de sürdürme kararı aldık. Atacağımız bu imza iki kurumumuza da inşallah hayırlı olur. Boluspor’a Süper Lig yolunda başarılar diliyorum” dedi. 

BORVO BÜYÜK DESTEK VERİYOR

Daha sonra söz alan Boluspor kulüp Başkanı Savaş Abak ise “Borvo Termal 2 yıldır bizim reklam sponsorumuz ve bu yılda bizleri yalnız bırakmadılar. Yine bizlere reklam sponsoru oldular. Bu yıl inşallah hem bizim hem de onlar için başarılarla dolu bir yıl olarak geçer. Borvo Termal güzel bir tesis yapıyor, yatırımlar devam ediyor ve devam ederken de Boluspor kulübüne büyük bir destek veriyor. Ben Bolu’daki iş adamlarımıza da bir çağrıda bulunmak istiyorum. Borvo’nun yaptığının ufak bir katkısını da Boluspor’a onlar da yapsınlar” şeklinde konuştu.

HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları ise günümüzde futbolun toplumda yer alan herkesin en büyük sosyal aktivitesi olduğunu ifade ederek, “Futbol sadece futbol değildir. Futbol günümüzde Türk insanının en büyük sosyal aktivitelerin bir tanesidir. Günlük yaşamının, heyecanının, sevincinin, öfkesinin çok önemli bir kısmını oluşturuyor. Bizler için de öyle. Futbol takımları bir anlamda o şehirlerin markasıdır. Şehirler adeta onlarla temsil ediliyor ve şehrin tanıtımında da önemli bir katkı sağlıyor. Dolayısı ile hem Türk insanının heyecanını canlı tutmak adına hem de şehrimizin markası olan takımımızı daha iyi yerlere taşımak maksadıyla hepimiz üzerimize düşen görevi yerine getirmeye gayret ediyoruz. Kulüp sadece yönetimin sırtına bırakılmaz. Valilik olarak, Belediye olarak, odalar olarak şehrin tüm aktörlerinin takıma sahip çıkma yükümlülüğü hatta zorunluluğu var. Aynı şekilde şehirde ticaret yapan herkesin de böyle bir sosyal sorumluluğunun da olduğunu düşünüyorum. Elbette kimsenin parasının ortağı değiliz ancak bu bir gönül işi ve gönlümüz arzu ediyor ki o yürekler birazcık daha heyecanlı çarpsın. Ben katkı veren herkese teşekkür ediyorum. Bu karşılıksız desteklerin Boluspor’a değdiğini düşünüyorum. Birinci ligde bir takımımız var ve birçok şehirde böyle bir durum yok. Bu büyüklükte bir Anadolu şehrinin geçmişte Süper ligde oynamış ve inşallah yine oynadığını göreceğiz bir takımımız var.  Ama bunu da ekonomik imkanlarla, verilen maddi desteklerinde iyi kullanılmasıyla mümkün olacaktır. Takımımız birkaç maça formalarında reklamsız çıkmıştı ve bende çok üzülmüştüm. Bolu adına üzülecek bir durumdu. Ben Borvo Termal’e yeni yatırıma girişmişken, henüz kazanç tarafına geçmeden destek verdikleri için çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Borvo turizm yine başka şirketlerinde, firmaların da yaptığı gibi bizim ilimizin öncelikli hedefleri arasında olan turizmde kalkındırma amacımıza yatırım yaparak da ciddi katkılar sağlıyor. Tekrar Boluspor’a böyle güzel bir destek verdikleri için Borvo Termal’e yeniden teşekkür ediyorum. Borvo Termal’e bol kazançlar diliyorum. Daha çok kazansınlar ve bize daha çok destek versinler” ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından ise sponsorluk sözleşmesi imzalandı.

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2014, 20:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128