Boluspor çift antrenman yaptı

Bu haftayı maç yapmadan geçirecek olan ekibimiz Boluspor, Bucaspor maçı sonrası verilen 2 günlük izinin arından önümüzdeki hafta sonu sahasında oynayacağı Altınordu maçı hazırlıklarına başladı. Çarşamba gününü tek çalışmayla tamamlayan kırmızı-beyazlılar, dün sabah ve akşam yaptığı çift antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü.

 Boluspor çift antrenman yaptı

Boluspor önümüzdeki hafta sonu sahasında oynayacağı Altınordu maçı hazırlıklarına önceki gün akşam yaptığı antrenmanla başlarken, dünü çift antrenmanla tamamladı. Sabah yapılan antrenman öncesi teknik direktör Reha Erginer, kırmızı-beyazlı oyuncularla kısa bir toplantı yaptı. Oyuncularına geride kalan maçları düşünmemeleri gerektiğini ve tüm yoğunluklarını Altınordu maçına vermeleri gerektiğini söylediği öğrenildi.

Sabah gerçekleştirilen antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar, ısınma hareketlerinin ardından fitness salonunda kuvvet çalışması yaptı. Yaklaşık 1,5 saat süren çalışmada oyuncuların istekli ve moralli oldukları gözlemlendi. Oyuncularının performansından memnun olduğu gözlemlenen Erginer’in antrenmanda oyuncularıyla zaman zaman konuşarak onlara moral verdi.

TAKTİKSEL ÇALIŞMA

Ekibimiz Boluspor akşam gerçekleştirdiği antrenmanda oyunsal anlamda taktiksel çalışma yaptı. Antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar, açma germe hareketlerinde sonra 5’e 2 oynadı. Antrenmanın ana bölümünde ise kırmızı-beyazlılar teknik direktör Reha Erginer nezaretinde oyunsal anlamda taktiksel çalışma yaptı. Yaklaşık 1,5 saat süren antrenmanın son bölümünde ise kırmızı-beyazlılar uygulamalı çift kale maç yaptı. Kıran kırana geçen çift kalenin ardından kırmızı-beyazlılar antrenmanı stretching ile sonlandırdı.  

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2014, 18:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124