Boluspor çift çalışıyor!

İkinci devre hazırlıklarını Antalya Belek'te bulunan Riu Kaya Belek Otel'de sürdüren Boluspor, dün sabah ve akşam yaptığı çalışmayla hazırlıklarını sürdürdü. Günü çift antrenmanla tamamlayan kırmızı-beyazlı oyuncular sabah oyun geliştirici çalışma yaparken, akşamki antrenmanda takım savunması çalışması yaptı.

 Boluspor çift çalışıyor!

Haber: Hamza TÜRDÜ

Kırmızı-beyazlı ekibimiz Boluspor, Antalya kampının ikinci gününde sabah gerçekleştirilen antrenman ile hazırlıklarını sürdürdü. Sabah gerçekleştirilen antrenmanda kırmızı-beyazlı oyuncuların moralli ve istekli gözlemlendi. Antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar ısınma hareketlerinin ardından futbola özgür dayanıklılık çalışması yaptı. Antrenmanın ana bölümünde daha sonra beraber oyun geliştirici oyun oynanırken, teknik direktör Reha Erginer, zaman zaman oyunu durdurarak oyuncularıyla bire bir ilgilendi. Yaklaşık 1,5 saat süren çalışmada oyuncuların istekli ve arzulu oldukları gözlemlenirken, antrenman yarım saha çift kale maç ile sonlandırıldı. 

TAKIM SAVUNMASI ÇALIŞMASI

Ekibimiz Boluspor, Antalya kampının ikinci gününde akşam gerçekleştirilen antrenman ile hazırlıklarına devam etti. Teknik Direktör Reha Erginer yönetiminde gerçekleştirilen antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar, ısınma hareketlerinin ardından koordinatif ısınma gerçekleştirildi. Antrenmanın ana bölümünde koordinasyon ve takım savunması antrenmanı yapılırken, antrenmanın son bölümünde ise yarım saha çift kale maç yapıldı. Kıran kırana geçen çift kale maçta kırmızı-beyazlı oyuncular teknik direktör Reha Erginer’in gözüne gire bilmek için adeta birbirleriyle yarışırlarken, çalışma stretching ile sona erdi.

Kırmızı-beyazlılar, ikinci devre hazırlıklarına bugün yapılacak çift antrenman ile devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2015, 19:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
orhan koçak
orhan koçak - 6 yıl Önce

boluspor da nasıl böyle bi transfer yapılıyor, anlamak mümkün değil. 32 yaşında hiç bi takımda başarılı olamamış, bunu alsa alsa transferinden maddi çıkar sağlayacak biri almıştır takıma. kaç yıldır uğraşıyorsunuz şu takımı 2.liğe düşürelim diye ha gayret az kaldı.el birliği ile ...

SIRADAKİ HABER

banner128