Boluspor dayanıklılık çalışması yaptı

Boluspor önümüzdeki hafta sahasında oynayacağı Altınordu maçı hazırlıklarını dün yaptığı çalışmayla sürdürdü. Günü tek çalışmayla tamamlayan ekibimiz, teknik direktör Reha Erginer nezaretinde 1'e 1, 2'ye 2 ve 3'e 3 dayanıklılık çalışması yaptı.

 Boluspor dayanıklılık çalışması yaptı

Son haftalarda aldığı mağlubiyetlerle ligde 4 puanı bulunan kırmızı-beyazlı temsilcimiz Boluspor, önümüzdeki hafta sonu sahasında oynayacağı maçın hazırlıklarını dün yaptığı çalışmayla sürdürdü. Günü tek çalışmayla tamamlayana ekibimiz Boluspor’da Barış’ın dışında cezalı ve sakat oyuncu bulunmuyor. Dün akşam gerçekleştirilen antrenman öncesi teknik direktör Reha Erginer, kırmızı-beyazlı oyuncuların durumları hakkında oyuncularından bilgi aldı ve şimdiden Altınordu maçını düşünmeleri gerektiğini söylediği öğrenildi.

DAYANIKLILIK ÇALIŞMASI

Kırmızı-beyazlı ekibimiz dün gerçekleştirilen antrenman ile çalışmalarına devam etti. Teknik Direktör Reha Erginer ve teknik heyet yönetiminde gerçekleşen antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar açma germe hareketlerinden sonra 5'e 2 oynadı. Antrenmanın ana bölümünde ise kırmızı-beyazlılar teknik direktör Reha Erginer nezaretinde 1'e 1, 2'ye 2 ve 3'e 3 dayanıklılık çalışması yaptı. Kıran kırana geçen antrenmanda zaman zaman kemik sesleri yükselse de oyuncuların performansı yüzleri güldürdü. Antrenman stretching ile sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2014, 19:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128