Boluspor dayanıklılık çalıştı

Boluspor, deplasmanda oynayacağı zorlu Şanlıurfaspor maçı hazırlıklarını dün Karacasu Hamam çayırında yaptığı çalışmayla sürdürdü. Antrenmana sakatlığı bulunan Cafercan katılmazken, kaleci Beycan...

Boluspor dayanıklılık çalıştı

Boluspor, deplasmanda oynayacağı zorlu Şanlıurfaspor maçı hazırlıklarını dün Karacasu Hamam çayırında yaptığı çalışmayla sürdürdü. Antrenmana sakatlığı bulunan Cafercan katılmazken, kaleci Beycan da izinliği olduğu için antrenmanda yer almadı.

 

Kırmızı-beyazlı ekibimiz, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Şanlıurfaspor maçı hazırlıklarını teknik direktör Osman Nuri Işılar ve Yılmaz Özen nezaretinde sürdürüyor. Günü tek çalışmayla tamamlayan kırmızı-beyazlı temsilcimiz, hamam çayırında gerçekleştirdiği antrenmanda dayanıklılık çalışması yaptı.

Işılar, Fırçayı bastı

Antrenmana öncesi kırmızı-beyazlı oyuncularla kısa bir konuşma yapan Osman Nuri Işılar “Bakıyorum çoğunuzda tekmelik yok. Hepiniz gözümde milyonluk oyuncularsınız. Bir tekme gelip sakatlansanız ne yapacağız?” diyerek bir dahaki antrenmana futbolcuların tekmelikleriyle çıkmalarını istediği öğrenildi.

Dayanıklılık çalıştık

 Antrenmana yardımcı antrenör Yılmaz Özen nezaretinde düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar, açma germe hareketlerinden sonra topla dayanıklılık çalışması yaptı. Dayanıklılık çalışmasında kırmızı-beyazlı oyuncularına hırslı ve istekli oldukları gözlemlendi. Kırmızı-beyazlılar, dayanıklılık çalışmasının ardından antrenmanın son bölümünde ise yarım saha çift kale maç yaparak antrenmanı sonlandırdı. Boluspor, bugün yapacağı çalışmayla zorlu Şanlıurfaspor maçı hazırlıklarını sürdürecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124