banner120

Boluspor, Denizli’ye gitti

Boluspor zorlu karşılaşma için dün sabah karayoluyla Denizli’ye gitti. Kötü gidişe dur demek isteyen kırmızı-beyazlılar, zorlu karşılaşma öncesi maçın oynanacağı şehirde iki gün kamp yapacak.   Yolculuk...

Boluspor, Denizli’ye gitti

Boluspor zorlu karşılaşma için dün sabah karayoluyla Denizli’ye gitti. Kötü gidişe dur demek isteyen kırmızı-beyazlılar, zorlu karşılaşma öncesi maçın oynanacağı şehirde iki gün kamp yapacak.

 

Yolculuk öncesi kesilen kurban sonrası dualar okunurken kırmızı-beyazlı oyuncuların sözleri duygulu anlar yaşattı. Hafta başından bu yana yapılan çalışmalarını sonlandıran Boluspor’da kafile başkanları takıma jest yapınca takım iki gün önceden Denizli’de kampa girdi. Denizli’ye hareket etmeden önce kurban kesilip dualar okunurken kırmızı beyazlı oyuncuların bir hayli durgun oldukları gözlendi. Alınan kötü sonuçların takımı bir hayli etkilediği görünürken kırmızı beyazlı oyuncular tesis çalışanları ile vedalaştıktan sonra karayoluyla Denizli’ye gitti.

İşte 18 kişilik kadro; Serdar, Beycan, Engin, Cemil, Gencer, Mahmut, Mesut, Hakan, Barbaros, Cihan, Alp, Agbetu, Kingsley, Cafercan, Ali Güzeldal, Aydın, Djiehoua, Abdülaziz ve İskender yer alıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124