Boluspor devre arası kaç transfer yapacak?

Boluspor Kulüp Başkanı Savaş Abak, zorlu Şanlıurfaspor maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Bir çok konu hakkında açıklamalarda bulunan Abak, devre arasında yapılacak transfer hakkında bilgiler verdi.

 Boluspor devre arası kaç transfer yapacak?

Haber: Spor Merkezi

Kırmızı-beyazlı ekibimiz Boluspor’un kulüp Başkanı Savaş Abak, devre arasında gidecek, kalacak ve transfer edilecek oyuncular hakkında açıklamalarda bulundu. Abak yaptığı açıklamada “Devre arası 4 tane oyuncu almak istiyoruz. Maddi imkanlar el verirse 4 oyuncuyu alacağız. Bugün hocamla toplantı yapacağım. Kim gidecek, kim kalacak karara bağlayacağız. Sizlerle de Şanlıurfaspor maçından sonra kampa gitmeden bu bilgileri paylaşacağız” dedi.

DURUMUMUZDAN MEMNUN DEĞİLİZ

En son sahalarında oynadıkları Karşıyaka maçında beklentilerinin çok farkı olduğunu dile getiren Başkan Savaş Abak, açıklamasına şöyle devam etti “Bu hafta oynadığımız Karşıyaka maçında beklentilerimiz çok farklıydı. Ben farklı bir galibiyet bekliyordum. Ama yine iç sahamızda galip gelemedik. Berabere bitti. Oynanan futboldan ben, yönetim kurulum ve hocam hiç memnun değil. Hatta maçtan sonra bir toplantı da yaptık. Görüşmeler yaptık. Tabi biz, puan cetvelinden ve şuan ki durumumuzdan memnun değiliz. Ama büyük sıkıntılarımız, büyük dertlerimiz yok. Futbolcularımızla görüştük. Toplantı yaptık. Beklentilerimiz farklı. Ligin ikinci yarısında daha iyi bir takım olmayı umut ediyorum”

3 PUANLA DÖNMEK İSTİYORUZ

3 Ocak’ta oynanacak olan Şanlıurfaspor maçıyla Boluspor Kulüp Başkanlığı görevinde 1 yılını doldurduğunu belirten Abak “Şanlıurfaspor ile maçımız 3 Ocak 2015 tarihinde, benimde başkanlığımın 1’inci yılı. 3 Ocak 2014 tarihinde başkan olmuştum. Daha bunu futbolculara söylemedim. Herhalde futbolculara bunu o gün söyleyeceğim. İnşallah oradan 3 puanla dönmek istiyoruz”

HEDEFLERİMİZ VE AMAÇLARIMIZ VAR

Boluspor kulübünün2 8 Aralık 2014 tarihinde 50’inci yılına girdiğinin altını çizen Abak, şunları dile getirdi “Sizinde bildiğiniz gibi, 28 Aralık 2014 tarihinde Boluspor kulübü 49’uncu yılını geride bıraktı ve 50’inci yılına adım attı. Bizim hedeflerimiz ve amaçlarımız var. Ben öncelikle her işte, her toplantıda her yerde söylüyorum. Amacım, Boluspor kulübünün kendi ayakları üzerinde durabilen bir camia haline getirmek istiyorum. Ama sportif anlamda da başarı olmadığı için taraftarın ilgisi alakası azalıyor. İnşallah 50’inci yılımızın Boluspor ile gurur ve mutluluklarla dolu bir yıl olacağını temenni ediyorum. Her zaman söylüyoruz, ben ve yönetim kurulum kulübün başında. 2’inci yarı daha iyi olacağımıza eminim. Bizimde hedeflerimiz amaçlarımız var. İnşallah 2015 yılı, Boluspor kulübü için başarılı bir yıl olarak geçer. 2015 yılı içinde, tüm dünyada barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum”

LİSTELERİMİZ HAZIR

Devre arasında takıma katılacak yeni oyuncular hakkında da bilgiler veren Abak, “Sizden 15-20 dakika sonra hocam ile görüşeceğiz. Listelerimiz hazır. Kim gidecek, kim kalacak. Kimi alacağız. Aslında ben maddi anlamda büyük yaralar açmak istemiyorum. Ama eksiklerimiz belli. Sizinde bildiğiniz gibi 2013 yılında da oldu, 2014 yılında da oldu. Çok beğendiğimiz stoperler aldık. Çaprazları koptu. Stoper ihtiyacı olduğumuzu herkes biliyor. 4 tane oyuncu almak istiyoruz. Maddi imkânlar el verirse 4 oyuncuyu alacağız. Bugün hocamla toplantı yapacağım. Kim gidecek, kim kalacak karara bağlayacağız. Sizlerle de Şanlıurfaspor maçından sonra kampa gitmeden bu bilgileri paylaşacağız”

50’İNCİ YILIMIZ BAŞARILARLA DOLU BİR YIL OLACAK

Açıklamasında kırmızı-beyazlı taraftarlara da çağrıda bulunan Başkan Savaş Abak “3000 tane passolig satmışız. Ortalama izleyicimiz 1000-1100 civarında. Ben herkesi maçlara davet ediyorum. Çünkü arkasında taraftar olmayan camialar çok güçlü camialar olmuyor. Bende farkındayım her maçı almak, kazanmak istiyorum. Ama mümkün olmuyor. Bakıyorsunuz iş hayatında başarılısınız. Sosyal yaşamda başarılısınız. Spor da başarı hemen gelmiyor. Bu 1 yılda ne yaptığımızı hazırladık fotoğraflı resimli. Belgelerimizi sizlerle paylaşacağız. Ben taraftarlarımıza tekrar söylüyorum. Bizleri yalnız bırakmasınlar. 50’inci yılımızda Boluspor ile gurur ve mutluluk dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum ve inşallah 50’inci yılımız başarılarla dolu bir yıl olacak” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2015, 18:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128