Boluspor duran top çalışması yaptı

Boluspor, PTT 1. Ligin 6. haftasında oynayacağı Altınordu maçanın hazırlıklarını dün yaptığı çalışmayla sürdürdü. Günü tek çalışmayla tamamlayan kırmızı-beyazlılar, duran top organizasyonu çalışması ve gol vuruşu çalışması yaptı.

 Boluspor duran top çalışması yaptı

Kırmızı-beyazlı ekibimiz Boluspor, ligin 6.haftasında sahasında oynayacağı Altınordu maçının hazırlıklarını dün yaptığı çalışmayla sürdürdü. Günü tek çalışmayla tamamlayan kırmızı-beyazlılar duran top çalışması ve gol vuruşu çalışması yaptı. Antrenman öncesi teknik direktör Reha Erginer, oyuncularıyla kısa süren bir toplantı yaptı. Saha ortasında gerçekleştirilen toplantıda Erginer, oyuncularına hafta sonu oynayacakları Altınordu maçına odaklanmalarını ve bu maçtan başka bir şey düşünmemeleri gerektiğini söylediğini öğrenildi.  

DURAN TOP VE GOL VURUŞU

Teknik Direktör Reha Erginer yönetiminde gerçekleşen antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar, açma germe hareketlerinden sonra 5’e 2 oynadı. Antrenmanın ana bölümünde ise kırmızı-beyazlılar, duran top organizasyonları ve gol vuruşu çalışması yaptı. Antrenmanın son bölümünde ise taktiksel çift kale maç yapan kırmızı-beyazlılar, antrenmanı stretching ile sonlandırdı.

Kırmızı-beyazlı ekibimiz Boluspor, Altınordu maçanın hazırlıklarını bugün yapacağı antrenman ile tamamlayacak. 

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2014, 18:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124