Boluspor durmak bilmiyor!

Ekibimiz Boluspor, ikinci yarı hazırlıklarını Antalya Riu Kaya Belek Otel’de sürdürüyor. Günde yaptığı çift antrenmanla hazırlıklarını sürdüren kırmızı-beyazlılar sabah çabuk kuvvet antrenmanı yaparken, akşam ki çalışmasında anaerobik kapasiteyi geliştirici toplu oyun antrenmanı yapıldı.

 Boluspor durmak bilmiyor!

Haber: Hamza TÜRDÜ

Antalya Riu Kaya Belek Otel’de ikinci devre hazırlıklarını sürdüren Boluspor, ligin 17.haftasında sahasında oynayacağı Orduspor maçı hazırlıklarını günde çift antrenmanla sürdürüyor. Dün sabah gerçekleştirilen antrenmana kursta olduğu için katılamayan teknik direktör Reha Erginer, akşam gerçekleştirilen antrenmanda oyuncuların adeta pestilini çıkarttı. Sabah gerçekleştirilen antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar, ısınma hareketlerinin adından çabuk kuvvet antrenmanı yapıldı. Yaklaşık 1 saat 30 dakika süren çalışmada oyuncuların istekli oldukları gözlemlendi. Antrenman, stretching ile sona erdi.

ANAEROBİK KAPASİTEYİ GELİŞTİRİCİ ÇALIŞMA

Kırmızı-beyazlı ekibimiz, çalışmalarını akşam gerçekleştirilen antrenman ile sürdürdü. Sabah kursa katıldığı için sabah antrenmanlarını yardımcılarına yaptıran Teknik Direktör Reha Erginer yönetiminde gerçekleştirilen antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar ısınma hareketlerinin ardından 5’e 2’i oynadı. Daha sonra antrenmanın ana bölümünde tecrübeli hoca Reha Erginer nezaretin anaerobik kapasiteyi geliştirici toplu oyun antrenmanı gerçekleştirildi. Yağmur altında yaklaşık 1,5 saat süren çalışmada teknik direktör Reha Erginer, zaman zaman oyunu durdurarak oyuncularından neler istediklerini birebir anlattı. Oyuncuların çalışmada hırslı ve istekli oldukları gözlemlenirken, çalışma stretching ile sona erdi.

Ekibimiz Boluspor, ikinci devre hazırlıklarına bugün yapılacak çift antrenman ile devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2015, 18:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
orhan koçak
orhan koçak - 6 yıl Önce

konuşulanların hepsi yalan. ortada bi gerçek var bu boluspor küme düşer.çünkü ikinci yarı aptalca transferle başladı boluspora yabancı forvet lazımda ama yıllardır türkiye de futbol oynayan başarıdan başarıya? koşmuş luiz transfer ediliyor. bunun anlamı ben bu takımı küme düşürmek istiyorumdur.e sizede bu yakışır.

SIRADAKİ HABER

banner128