banner120

Boluspor genç yetenek arıyor

Bu sezon genç ve yetenekli oyunculardan kurulu bir takım kurmayı hedefleyen Boluspor, bu doğrultuda Almanya, Avustralya ve Makedonya’dan gelen 10 futbolcuyu deniyor. Sabah kros çalışması yapan oyuncular akşam ise çift kale maç yapıyor.

 Boluspor genç yetenek arıyor

Yeni sezon hazırlıkları öncesi dışardan gelen oyuncuları denemeye alan Boluspor, ön kamp çalışmalarını günde çift antrenmanla sürdürüyor. Sabah Gölköy’de kondisyon ve kros çalışması yapan yaklaşık 30 oyuncu akşam ise Karacasu Hamam Çayırında topla çalışma yapıyor. Dün sabah 10:30’da Gölköy’de yaklaşık 1,5 saat süren kros ve kondisyon çalışması yapan oyuncular, kros çalışmasının ardından kendilerini çimlerin üzerine bıraktı. Uzun süre çimlerin üzerine yatarak dilenen oyuncular su içerek kendilerini serinletmeye çalıştılar.

Çift kale maç yaptılar

Almanya, Avustralya ve Makedonya'da çeşitli liglerde mücadele eden futbolcularında yer aldığı takım, günde çift idman yapıyor. Sabah kondisyon çalışan genç futbolcular akşam ise çift kale maç yapıyor. Almanya, Avustralya ve Makedonya'dan gelen oyuncular ve geçtiğimiz sezon kiralık oynayan oyunculardan kurulu takımlardaki oyuncular teknik heyetin gözüne girebilmek için kıran, kırana mücadele ediyorlar.

Görüştüğümüz oyuncular var

Ön hazırlık kampının yoğun bir şekilde devam ettiğini ifade eden teknik direktör Ali Beykoz, bu kamp dönemi içerisinde yurt dışından ve yurt içinden gelen futbolcuları denediklerini, başarılı olan oyuncuların takıma kazandırılacağını söyledi. Beykoz, iyi bir takım kurmak için çalıştıklarını belirterek “Takımın ihtiyacına göre transfer yapılmakta. İyi bir takım oluşturmak için transfer komitemiz çalışıyor. Nokta transferler yapmak istiyoruz. Görüştüğümüz oyuncular var. Önümüzdeki günlerde anlaştığımız oyuncularla masaya oturacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2013, 21:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124