Boluspor günü çift antrenmanla tamamladı

Sezonun ikinci yarısının hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Boluspor günü çift antrenmanla tamamladı. Sabah antrenmanında kuvvet çalışması yapan kırmızı beyazlılar, akşam antrenmanında ise koordinasyon çalışması gerçekleştirdi.

 Boluspor günü çift antrenmanla tamamladı

Sezonun ikinci yarısına Antalya'da hazırlanan Boluspor dün çift antrenman gerçekleştirdi. Teknik Direktör Cüneyt Karakuş yönetiminde sabah gerçekleştirilen antrenmanda, fitness salonunda kuvvet çalışmasının ardından çabukluk antrenmanı gerçekleştirilen kırmızı beyazlılar daha sonra dar alan oyunu ve stretching ile sabah antrenmanını tamamladı. Akşam antrenmanında ise, ısınma koşusunun ardından koordinasyon çalışması yapıldıktan sonra 5'e 2 ve dar alan oyunu oynanırken antrenman stretching ile sona erdi.

Yeniler kampa katıldı

Antalya'da sürdürülen hazırlıklara yeni oyuncular da dahil oldu. U21 Takımı oyuncusu Berkant Erarslan kampa dahil olurken, Nijeryalı futbolcu Joseph Akanbi Nathaniel denenmek üzere takımla ile birlikte antrenmanlara başladı. Ayrıca, kampa dahil olan ve takımla birlikte ilk antrenmanına çıkan defans oyuncusu Hasan Hatipoğlu ile yapılacak sağlık kontrollerinin ardından resmi sözleşme imzalanacak. SPOR MERKEZİ


Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2016, 16:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128