Boluspor günü tek antrenmanla kapattı

Yeni sezon hazırlıklarını aralıksız sürdüren Boluspor günü tek idman ile kapattı. Akşam saatlerinde gerçekleştirilen antrenmanda hıza yönelik çalışmalar gerçekleştiren kırmızı beyazlılarda Umut'un da takıma katılması ile yüzler gülmeye başladı.

 Boluspor günü tek antrenmanla kapattı

Haber: Volkan YILMAZ

Yeni sezona hazır olarak girmek isteyen Boluspor, kendi tesislerinde sürdürdüğü kampına aralıksız devam ediyor. Son olarak Göztepe ile oynanan hazırlık karşılaşmasının ardından, eksiklerin olduğu göze çarparken, bu eksiklikleri gidermek adına girişimlerde bulunan Boluspor Teknik Direktörü Fuat Çapa oyuncularına hıza yönelik çalışmalar yaptırdı. Akşam 18:00'da başlayan antrenmanda iki grup şeklinde çalışan kırmızı beyazlılar ilk olarak sprint çalışması yaptı ve ardından dar alan çalışması yapan Boluspor yaklaşık bir buçuk saat süren akşam antrenmanını sonlandırdı.

Geçen sezon sonunda ameliyat olan ve yeni sezonda da devreyi kapatacağı söylenen Boluspor'un genç yeteneklerinden Umut Meraş takımla birlikte çalışmalara başlarken, bu durum teknik heyetinde yüzünü güldürdü. 

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2016, 16:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128