BOLUSPOR HİÇBİR ZAMAN SEZONA HEDEFSİZ BAŞLAMAMIŞTIR

Boluspor kulübü basında zaman zaman çıkan transfer haberleriyle kulüp ilgili kulüp resmi sitesinden yazılı bir açıklama yayınladı.   Kulüp resmi sitesi www.boluspor.org.tr de yer alan açıklama...

BOLUSPOR HİÇBİR ZAMAN SEZONA HEDEFSİZ BAŞLAMAMIŞTIR

Boluspor kulübü basında zaman zaman çıkan transfer haberleriyle kulüp ilgili kulüp resmi sitesinden yazılı bir açıklama yayınladı.

 

Kulüp resmi sitesi www.boluspor.org.tr de yer alan açıklama şöyle;

Basınımızda zaman zaman çıkan transfer haberleri gerçekleri yansıtmadığı gibi taraftarlarımızın beklentilerini de yükseltmektedir.

Boluspor hiçbir zaman hedefsiz olarak sezonlara başlamamıştır. Bu sezonda koymuş olduğumuz hedeflerimiz vardır. Ancak hedeflediğimiz yere çıkabilmek ve orada kalıcı olabilmek amacıyla bu sezon yapılanmasında daha dikkatli davranmaktadır.

Bu sezona başlarken yönetim olarak amacımızı 3 yıllık bir program doğrultusunda oluşturduk. Transfer planlamalarımızı da buna göre yaptık. Dolayısıyla,”Transferde geç mi kalıyoruz.”Düşünceleri ile taraftarlarımızın umutsuzluğa kapılmalarının gereği yoktur. Transfer komitemiz taraftarlarımızın beklemiş olduğu transferler üzerinde çalışmalar ve görüşmeler yapmaktadır. Zamanı geldiğinde ise bu isimleri Bolu spor kamuoyu ile paylaşacaktır.

Ancak gündeme düşen bazı isimlerin üzerinde yoğunlaşmak transfer politikamızı olumsuz olarak etkilemekte ve kulübümüze ekonomik olarak zarar vermektedir.

Değerli basınımızın bu konuda daha duyarlı olacağına inanıyor saygılar sunuyoruz.

Boluspor Kulübü Yönetim Kurulu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128