Boluspor kaldığı yerden…

Kırmızı-beyazlı ekibimiz Boluspor, PTT 1. Lig'in 6. haftasında oynayacağı Altınordu maçının hazırlıklarına 1 günlük izinin ardından başladı. Günü tek çalışmayla tamamlayan kırmızı-beyazlılar, dönüşümlü gruplar halinde dar alanda taktiksel oyun geliştirici çalışma yaptı.

 Boluspor kaldığı yerden…

Ligin6.haftasında Pazar günü sahasında Altınordu’yu konuk edecek olan Boluspor, bu maçın hazırlıklarına 1 günlük aranın ardından başladı. Günü tek çalışmayla sürdüren kırmızı-beyazlılar, gruplar halinde dönüşümlü taktiksel oyun geliştirici çalışma yaptı. Antrenman öncesi teknik direktör Reha Erginer, kırmızı-beyazlı oyuncularla kısa süren bir toplantı gerçekleştirdi. Erginer, oyuncularla yaptığı toplantıda Altınordu maçının önemine değindiği öğrenildi.

DAR ALANDA TAKTİKSEL ÇALIŞMA

Teknik Direktör Reha Erginer yönetiminde gerçekleşen antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar, ısınma ve açma germe hareketlerinin ardından 5'e 2 oynadı. Antrenmanın ana bölümünde ise oyuncular teknik direktör Reha Erginer nezaretinde iki grup halinde dönüşümlü olarak dar alan oyunları oynadı. Taktiksel dar alan çalışmasının kırmızı-beyazlılar life kinetik çalışması yaptı. Antrenman stretching ile sona erdi.

Kırmızı-beyazlı ekibimiz Boluspor, Altınordu maçının hazırlıklarına bugün yapacağı antrenman ile devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2014, 20:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124