Boluspor kampa girdi

Boluspor, bugün sahasında oynayacağı Konyaspor maçı hazırlıklarını dün sabah yaptığı çalışmayla tamamladı. Antrenmana izinli olan Barbaros, Eser ve Beycan katılmadı.   Hafta başından buyana Konyaspor maçı...

Boluspor kampa girdi

Boluspor, bugün sahasında oynayacağı Konyaspor maçı hazırlıklarını dün sabah yaptığı çalışmayla tamamladı. Antrenmana izinli olan Barbaros, Eser ve Beycan katılmadı.

 

Hafta başından buyana Konyaspor maçı hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren Boluspor, dün sabah yaptığı ter idmanıyla hazırlıkları tamamladı. Sabah gerçekleştirilen antrenmana kırmızı-beyazlı oyuncular düz koşuyla başladı. Antrenmanın diğer bölümünde ise 3 gurup halinde 5’e 2’i oynayan kırmızı-beyazlılar, antrenmanı soğuma hareketleriyle tamamladı.

Kaleciler ayrı çalıştı

Dün sabah yapılan antrenmana kaleci Eser ve Beycan izinli oldukları için katılmazlarken, kaleci Serdar Kulbilge ve Kaan ise kaleci antrenörü Mehmet Varlıer eşliğinde takımdan ayrı çalıştı. Kaleci Serdar ve Kaan’ın adeta pestilini çıkartan Mehmet Varlıer, yaptığı kurtarışlarla Varlıer den bol, bol aferin aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124