Boluspor kuvvet çalışması yaptı

Boluspor, Pazar günü sahasında oynayacağı Manisaspor maçı hazırlıklarını dün yaptığı çalışmayla sürdürdü. Antrenmana hasta olan Emre Kılınç ve izinli olan kaleci Beycan Kaya katılmadı.   Kırmızı-beyazlı...

Boluspor kuvvet çalışması yaptı

Boluspor, Pazar günü sahasında oynayacağı Manisaspor maçı hazırlıklarını dün yaptığı çalışmayla sürdürdü. Antrenmana hasta olan Emre Kılınç ve izinli olan kaleci Beycan Kaya katılmadı.

 

Kırmızı-beyazlı temsilcimiz, hafta sonu sahasında oynayacağı Manisaspor maçı hazırlıklarını dün yaptığı çalışmayla sürdürdü. Yaklaşık 1,5 saat süren antrenmanda kırmızı-beyazlı oyuncuların hırslı ve istekli oldukları gözlemlendi. Antrenmana öncesi kırmızı-beyazlı oyuncularla kısa bir görüşme yapan tecrübeli teknik adam Serhat Güller, oyuncularının sakatlıklarıyla ilgili bilgi aldığı öğrenildi.

Antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar, açma germe hareketlerinden sonra pas çalışması yaptı. Antrenmanın diğer bölümünde ise 2 gurup halinde kuvvet çalışması yapan kırmızı-beyazlı oyuncular antrenmanın son bölümünde ise yarım saha çift kale maç yaptı. Kuvvet çalışmasında ve çift kale maçta kırmızı-beyazlı oyuncuların hırslı ve istekli oldukları gözlemlenirken, kırmızı-beyazlılar antrenmanı soğuma hareketleriyle tamamladı. Boluspor bugün yapacağı çalışmayla Manisaspor maçı hazırlıklarını sürdürecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124