Boluspor maçın taktiğini çalıştı

Boluspor, Cumartesi günü sahasında oynayacağı Manisaspor maçı hazırlıklarını dün akşam yaptığı çalışmayla sürdürdü. Antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar daha sonra tam sahada uygulamalı taktiksel çalışma yaptı.

 Boluspor maçın taktiğini çalıştı

Haber: Hamza TÜRDÜ

Kırmızı-beyazlı ekibimiz Boluspor, Cumartesi günü Bolu Atatürk stadyumunda oynayacağı Manisaspor maçı hazırlıklarına dün akşam yaptığı antrenman ile devam etti.  Teknik Direktör Reha Erginer ve teknik heyet yönetiminde gerçekleşen antrenmanda, kırmızı-beyazlı oyuncular ısınma koşusunun ardından tam sahada taktik çalışma yaptı. Kırmızı-beyazlı oyuncuların antrenmanda hırslı ve istekli oldukları gözlemlendi. Zorlu Manisaspor maçı öncesi ekibimiz Boluspor’da sakat oyuncu bulunmazken, 3 maç ceza alan Ali Dere dışında cezalı oyuncu bulunmuyor.

MAÇIN TAKTİĞİNİ ÇALIŞTIK

Antrenmana düz koşula başlayan kırmızı-beyazlılar, 15 dakikalık düz koşunun ardından topla ısınma yaptı. Antrenmanın diğer bölümünde ise bir süre 5’e 2 oynayan kırmızı-beyazlılar antrenmanın ana bölümünde ise teknik direktör Reha Erginer nezaretinde tam sahada uygulamalı taktiksel çalışma yaptı. Taktiksel tam saha çalışmasında Cumartesi günü oynayacağı Manisaspor’un taktik çalışmasını yapan kırmızı-beyazlı oyuncuların antrenmandaki hırslı ve istekli olmaları teknik heyetin yüzünü güldürdü. Taktiksel çalışmanın ardından kırmızı-beyazlılar uygulamalı çift kale maç yaptı. Kıran kıran geçen çift kale maç sonrası oyuncular antrenmanı stretching ile sonlandırdı.

Cumartesi günü saat 17:00’de Bolu Atatürk stadyumunda Manisaspor’u konuk edecek olan ekibimiz Boluspor, hazırlıklarına bugün saat 17:00’de yapacağı antrenman ile devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2014, 19:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128