Boluspor maçın taktiğini yaptı

Boluspor, PTT 1. Ligin 6. haftasında sahasında oynayacağı Altınordu maçının hazırlıklarını dün yaptığı çalışmayla sürdürdü. Günü tek çalışmayla tamamlayan kırmızı-beyazlılar, iki grup halinde taktik antrenmanı ve gol vuruşu çalışması yaptı.

 Boluspor maçın taktiğini yaptı

Kırmızı-beyazlı ekibimiz Boluspor, ligin 6.haftasında sahasında oynayacağı Altınordu maçının hazırlıklarını dün yaptığı çalışmayla sürdürdü. Günü tek çalışmayla tamamlayan kırmızı-beyazlılar, iki grup halinde taktik antrenmanı ve gol vuruşu çalışması yaptı. Antrenman öncesi teknik direktör Reha Erginer, kırmızı-beyazlı oyuncularla kısa süren bir toplantı gerçekleştirdi ve antrenmanlarda sakatlık istemediğini söylediği öğrenildi.

TAKTİK VE GOL VURUŞU ÇALIŞTIK

Teknik Direktör Reha Erginer yönetiminde gerçekleşen antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar açma germe ve ısınma hareketlerinin ardından 5’e 2 oynandı. Daha sonra iki grup halinde dönüşümlü olarak taktik antrenmanı ve gol vuruşu çalışması yapan kırmızı-beyazlılar, antrenmanın son bölümünde ise çift kale maç yaptı. Kıran kırana geçen çift kalede sonrası kırmızı-beyazlılar antrenmanı stretching ile sona erdirdi.

Ekibimiz Boluspor Pazar günü sahasında oynayacağı Altınordu maçının hazırlıklarını bugün yapacağı antrenman ile devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2014, 19:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128