Boluspor ‘Ordu’ya hazırlanıyor

Ekibimiz Boluspor, Pazar günü sahasında oynayacağı Orduspor maçı hazırlıklarını dün kendi tesislerinde yaptığı çalışmayla sürdürdü. Günü tek çalışmayla tamamlayan kırmızı-beyazlılar, takım halinde savunma, hücum ve dar alan oyunları çalışması yaptı.

 Boluspor ‘Ordu’ya hazırlanıyor

Haber: Hamza TÜRDÜ

Kırmızı-beyazlı ekibimiz Boluspor, PTT 1. Ligin 17. haftasında sahasında oynayacağı Orduspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Günü tek çalışmayla tamamlayan kırmızı-beyazlılar, dar alan oyun çalışması yaptı. Antrenman öncesi tecrübeli teknik adam Reha Erginer, oyuncularıyla saha ortasında kısa süren bir görüşme yaptı. Erginer’in oyuncularına “Ligin ikinci devresi başlıyor. Rakibimiz her ne kadar oyuncularını kaybetse de kolay maç yok. İyi bir kamp süreci geçirdik. Eksiklerimizi giderdik. Artık ikinci yarıda hedefimize ulaşmak için hata yapmamamız gerekiyor. İnanıyorum ki, antrenmanlarda yaptıklarımızı sahaya yansıtırsak maçlardan puan yada puanlarla ayrılan biz oluruz. Orduspor maçını kazanıp bu maçla birlikte çıkışa geçebiliriz. Sizlere inanıyor ve güveniyorum” dediği öğrenildi.

DAR ALAN OYUNLARI ÇALIŞMASI

Teknik direktör Reha Erginer nezaretinde gerçekleştirilen antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar, ısınma hareketlerinin ardından takım halinde savunma ve hücum antrenmanı gerçekleştirildi. Yaklaşık 1,5 saat süren çalışmanın son bölümünde kırmızı-beyazlılar dar alan oyunları oynarken çalışma stretching ile sona erdi.

Ekibimiz Boluspor, ligin 17.haftasında sahasında oynayacağı Orduspor maçının hazırlıklarına bugün gerçekleştirilecek antrenman ile devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2015, 19:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER