Boluspor, Samsun’a sıkı hazırlanıyor!

Ekibimiz Boluspor, Pazar günü sahasında oynayacağı Samsunspor maçı hazırlıklarını dün gerçekleştirilen antrenmanla sürdürdü. Günü tek çalışmayla tamamlayan kırmızı-beyazlılar, Samsunspor maçının taktik çalışmasını, yan top ve gol vuruşu çalışması yaptı.

 Boluspor, Samsun’a sıkı hazırlanıyor!

Haber: Hamza TÜRDÜ

Kırmızı-beyazlı ekibimiz Boluspor, PTT 1. Ligin 20. haftasında oynayacağı Samsunspor maçının hazırlıklarını dün gerçekleştirilen antrenman ile sürdürdü. Tesislerde gerçekleştirilen antrenmanda sakatlığı bulunan ve halen Ankara’da tedavide olan genç eldiven Özkan Karabulut katılmadı. Hazırlıklarını 3 puan üzerine yapan kırmızı-beyazlılarda moraller yerinde. Antrenman öncesi teknik direktör Reha Erginer saha ortasında kırmızı-beyazlı oyuncularla kısa süren bir görüşme yaptı. Erginer’in oyuncularına “Hafta başından bu yana söylediğim gibi, zor bir maç bizi bekliyor. Ama biz bu zor maçları kolaya çevirebiliyoruz. Bugün yapacağımız çalışmayla Samsunspor’un taktiğini yapacağız. Eğer bu çalışmada yaptıklarımızı Pazar günü sahaya yansıtır isek sahadan galip ve 3 puanla ayrılan biz oluruz” dediği öğrenildi.

MAÇIN TAKTİĞİ, YAN TOP VE GOL VURUŞU ÇALIŞMASI

Teknik Direktör Reha Erginer yönetiminde gerçekleşen antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlı oyuncular, ısınma hareketlerinin ardından 5’e oynadı. Daha sonra antrenmanın ana bölümünde ise Samsunspor maçının taktik antrenmanı gerçekleştirildi. Taktik antrenmanında teknik direktör Reha Erginer, oyuncularına sahada neler yapmaları gerektiğini bire bir anlattı. Yaklaşık 1,5 saat süren çalışmanın son bölümünde ise kırmızı-beyazlılar iki grup halinde yan top ve gol vuruşu çalışması yaptı. Antrenman stretching ile sona erdi.

Boluspor, ligin 20.haftasında Pazar günü sahasında oynayacağı Samsunspor maçının hazırlıklarına bugün gerçekleştirilecek antrenman ile devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2015, 18:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128