“Boluspor Süper Lig için iddialı”

Bolusporlu kanat oyuncusu ChukwumaEmmanuelAkabueze bir internet sitesine yaptığı açıklamasında, Nijerya Profesyonel Futbol Ligi’nde eski kulübü Kwara United’ı izlemeye devam ettiğini ve Boluspor’un Süper Lig için iddialı olduğunu da söyledi.

“Boluspor Süper Lig için iddialı”

HABER:Ayhan Demirci

Geçtiğimiz yıl oynadığı futbolla Boluspor teknik heyetinin ve kırmızı beyazlı taraftarların büyük beğenisini alan ChukwumaEmmanuelAkabueze, eski kulübü Kwara United’ı takip etmeye devam ediyor. Şu anda Nijerya Preofesyonel Futbol Ligi’nde 15. sırada yer alanKwara United’da iyi bir dönem yaşayan Akabueze, daha sonra HarmonyBoys takımına transfer olmuş ve oradan da yolu Boluspor’da düşmüştü.Akabueze bir internet sitesine yaptığı açıklamada, “Kwara United’ın ilerlemesini Türkiye’deki takımım Boluspor’dan takip ediyorum.Başlangıçta üst sıralarda mücadele ettiler ama son maçlarında düşüş yaşadılar. Hedefe odaklanmış bir ekip, Nijerya’nın en üst bölümünde yer almalı ve yerini korumalıdır” dedi.

Akabueze açıklamasında mevcut takımı Boluspor ile ilgili olarak da “Geçen sezon Süper Lig için play-off’a hak kazandık, ancak yapamadık. Hayal kırıklıklarını sildik  ve yeni bir bölüm başlatmak istiyoruz. Süper Lig bizim en büyük önceliğimiz. Bu kulüp en tepeye ait, Süper Lig için iddialıyız ”dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2018, 14:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133

banner129