Boluspor şut çalışması yaptı

Yeni sezon hazırlıklarını günde yaptığı çift antrenmanla sürdüren Boluspor, dün sabah gerçekleştirdiği antrenmanda sürat çalışması ve antrenmanın son bölümünde ise şut çalışması yapıldı.

 Boluspor şut çalışması yaptı

Ekibimiz Boluspor, yeni sezon hazırlıklarına dün sabah gerçekleştirdiği antrenman ile devam etti. Teknik Direktör Reha Erginer ve teknik heyet yönetiminde gerçekleşen antrenmanda, ısınmanın ardından sürat çalışması yapıldı. Sürat çalışmasında oyuncuların istekli hırslı oldukları gözlemlendi. Kırmızı-beyazlılar antrenmanın son bölümünde ise teknik direktör Reha Erginer nezaretinde özel gol vuruşu çalışması yaptı. Oyuncuların isabetli attıkları gol vuruşları ise teknik heyetin yüzünü güldürdü. Antrenman stretching ile sona erdi.

TAKTİKSEL ÇALIŞMA

Kırmızı-beyazlı takımımız akşam 18:00’de yaptığı antrenman ile çalışmalarını sürdürdü. Antrenmana düz koşuyla başlayan ekibimiz, açma germe hareketlerinden sonra 5’e 2’i oynadı. Daha sonra dar alanda taktiksel çalışma yapan kırmızı-beyazlılar, antrenmanın son bölümünde ise yarım saha çift kale maç yaptı. Yaklaşık 1,5 saat süren çalışmada oyuncuların performansı ise göz doldurdu.  

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2014, 18:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER