Boluspor taraftarı Kartal’a çıkartma yaptı

Boluspor taraftarı her zaman olduğu gibi Kartalspor deplasmanında takımını yalnız bırakmadı. Yaklaşık 650 kırmızı-beyazlı taraftar 90 dakika boyunca takımlarını desteklediler.   Kartalspor deplasmanına organizasyon yapan taraftar...

Boluspor taraftarı Kartal’a çıkartma yaptı

Boluspor taraftarı her zaman olduğu gibi Kartalspor deplasmanında takımını yalnız bırakmadı. Yaklaşık 650 kırmızı-beyazlı taraftar 90 dakika boyunca takımlarını desteklediler.

 

Kartalspor deplasmanına organizasyon yapan taraftar dernekleri Kartal deplasmanında her zaman olduğu gibi Boluspor’u yalnız bırakmadı. Bolulu Yarenler Taraftarlar Derneği, 1965 Boluspor Taraftarlar Derneği, Cadde 14 Taraftar gurubu ve İstanbul’da yaşayan Bolulular kırmızı beyazlıları yalnız bırakmazken 90 dakika boyunca takımımızı destekledi. Kendilerine ayrılan 646 kişilik yeri dolduran kırmızı beyazlılar susmadan takımını destekledi. Karşılaşmada Boluspor mağlup düştüğü zamanlarda bile desteğini esirgemeyen Boluspor taraftarları maç sonunda oynanan kötü oyuna tepki gösterdiler ancak takımlarına destek olmayı da ihmal etmediler.

Kısa süreli gerginlik

Karşılaşma öncesi Kartal’a giden yüzlerce taraftarımızla polis arasında gerginlik yaşandı. Çıkan olaylar kısa sürede sonlanırken bazı taraftarlarımız ise maçın ilk yarısının sonuna doğru stada girebildiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128