BOLUSPOR TEMPO TUTUYOR!

Pazartesi günü kendi tesislerinde 2011-2012 sezonu hazırlıklarına başlayan kırmızı-beyazlılar, günde yaptığı çift antrenmanla hazırlıklarını sürdürüyor. Sabah kondisyon ve kan testi uygulaması testine tabi...

BOLUSPOR TEMPO TUTUYOR!

Pazartesi günü kendi tesislerinde 2011-2012 sezonu hazırlıklarına başlayan kırmızı-beyazlılar, günde yaptığı çift antrenmanla hazırlıklarını sürdürüyor. Sabah kondisyon ve kan testi uygulaması testine tabi tutulan kırmızı-beyazlı oyuncular, akşam gerçekleştirilen antrenmanda ise kondisyon ve yarım saha hafif tempoda çift kale maç yaptı.

 

Karaçayır Boluspor tesislerinde dün sabah ve akşam gerçekleştirilen antrenmanda kırmızı-beyazlı oyuncuların istekli ve hırslı oldukları gözlemlendi. Dün sabah yapılan kondisyon antrenmanının yorgunluğunu üzerlerinden attıkları gözlenen kırmızı-beyazlı oyuncuların teknik direktör Cihat Arslan gözetiminde 2011-2012 sezonun hazırlıklarını günde yaptığı çift antrenmanla sürdürüyor.

Dün sabah Karaçayır Boluspor tesislerinde gerçekleştirilen antrenmanda tecrübeli hoca Cihat Arslan, kırmızı-beyazlı oyunculara her geçen gün tempoyu biraz daha artırarak kondisyon depolamaya devam ediyor. Sabah kondisyon çalışması ve kan testi uygulamasına tabi tutulan kırmızı-beyazlı oyuncular, akşam gerçekleştirilen antrenmanda ise kondisyon çalışması, yarı saha iki takım halinde huni vurmaca ve antrenmanın son bölümünde ise yarım saha çift kale maç yaptı. Antrenmanı açma germe hareketleriyle tamamlayan kırmızı-beyazlılar, bugün yapacağı çift antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek.

 

LAYİÇ NEFES ALDIRMIYOR!

Kalecilerin ayrı çalıştığı antrenmanda kaleci antrenörü Fevzi Layiç öğrencilerine sıkı bir tempo uyguluyor. Adeta her idmanda sıkı bir antrenmanda tabi tutan Layiç öğrencilerine adeta nefes dahi aldırmıyor.

 

Geçtiğimiz sezon yediği hatalı goller sonrası ikinci devre kaleyi Ferhat Odabaşı’na devreden tecrübeli kaleci Atacan Öztürk ve genç eldiven Burak Öğür’e özel çalışma programa tabi tutuluyor. Kaleci antrenörü Fevzi Layiç, nezaretin çalışmalarını sürdüren kaleci Atacan, Burak, Sefa, Beycan ve Yağız “bu sezon Boluspor kalesini gole kapatacağız” mesajı veriyorlar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128