BOLUSPOR TOP BAŞI YAPIYOR

Boluspor yeni sezon için çalışmalarına başlayacağı tarihi açıkladı. 2015-2016 sezonunda Reha Erginer’den boşalan teknik direktörlük görevine Ümit Özat’ı getiren Boluspor 1 Temmuz’da ilk çalışmasını yapacak.

 BOLUSPOR TOP BAŞI YAPIYOR

HABER: FARUK ÇİDEM

Geçtiğimiz sezon iyi bir grafik çizemeyen ve son haftalarda alt sıralarda kalan rakiplerinin de puan alamaması bir avantaj olan Boluspor yeni sezon için şimdiye kadar sadece teknik direktörlük görevini yürütecek isimle imza attı. Futbolcu transferi için çalışmalar yapan ama daha herhangi bir oyuncuyla anlaşma sağlayamayan Boluspor’un 2015-2016 sezonunda nasıl bir grafik çizeceği merakla bekleniyor.

2014-2015 sezonuna play off hedefi ile çıkan ancak ligi 10.sırada bitiren Boluspor özellikle orta saha için oyuncu arayışlarını sürdürüyor. Yeni teknik direktör Ümit Özat’ın aklında bazı oyuncular olduğu ve yönetime bu oyuncuları sunduğu gelen bilgiler arasında. Bolusporlu taraftarların da beklentilerinin artık karşılanmasını istemesi ve başarılı bir takımın arkasında durmak istemeleri bu sene Boluspor’u çalıştıracak hocanın ve oyuncuların da üstünde ciddi bir baskı oluşturacak.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2015, 16:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128