Boluspor top başı yaptı

PTT 1.Ligde mücadele edecek olan Boluspor’da yeni sezon hazırlıkları başladı. 9 Temmuz Cumartesi günü Karaçayır Tesislerinde gerçekleştirilen yeni sezon açılışında Bolu’nun tanınmış emekli imamı Lütfi Karadaş dua ederken, kurban kesilerek açılış yapıldı.

Boluspor top başı yaptı
Haber: Volkan YILMAZ

Önümüzdeki sezona iyi bir başlangıç yapmak isteyen kırmızı beyazlılar yeni transferlerinde katılımıyla 9 Temmuz Cumartesi günü kendi tesislerinde sezon hazırlıklarına başladı. Antrenman öncesinde Boluspor’un Karaçayır’daki tesislerinde gerçekleştirilen kurban kesme töreni sonrasında Bolu’nun meşhur emekli imamı Lütfi Karadaş Boluspor için dua ederken, yabancı oyunculardan Andre Santos ve Rydell Peopon’da duaya eşlik ederek amin dedi. Daha sonra da teknik direktör Fuat Çapa yönetiminde hazırlıklara başlayan kırmızı beyazlılar ısınma koşusunun ardından koşu formu çalışmaları ve teknik antrenman ile devam ederken, streching ile çalışmalar sona erdi.

İlk antrenmana 24 oyuncu katıldı

Boluspor dün ilk antrenmanını gerçekleştirirken, 24 oyuncu antrenmana katıldı. Geçen sezon kadroda yer alan Emre Kılınç, Anco Jansen, Özgür Özkaya, Erdi, Umut Meraş ve yeniden sözleşme imzalanan tecrübeli eldiven Soner Şahin ile Cumali Bişi ve yeni transferlerden Andre Santos, Rydell Poepon, İsmail Yıldırım, Furkan Şeker, Tunahan Çiçek ve son olarak kadroya katılan Özgür İleri’de antrenmanda yerini aldı. Altyapıdan da katılan futbolcular ile toplamda 24 oyuncu ile Boluspor yeni sezon hazırlıklarına başladı.

Luiz Henrique belirsizliğini koruyor

Boluspor Karaçayır'daki tesislerinde yeni sezonun ilk antrenmanını gerçekleştirdi. 
Yeni sezonda takımda kalıp kalmayacağı halen belirsizliğini sürdüren Luiz Henrique tesislerde görülmesine rağmen akşam gerçekleştirilen ilk antrenmana katılmadı.


Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2016, 14:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124