BOLUSPOR’A BİR ZİYARETTE ''MHP İL VE İLÇE TEŞKİLATI’NDAN''

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl ve İlçe Teşkilatı Boluspor kulübünü ziyaret etti. İl Başkanı Sabri Şatıroğlu, Boluspor'a her zaman destek olacaklarını söyledi.   12 Haziran seçimlerinden...

BOLUSPOR’A BİR ZİYARETTE ''MHP İL VE İLÇE TEŞKİLATI’NDAN''

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl ve İlçe Teşkilatı Boluspor kulübünü ziyaret etti. İl Başkanı Sabri Şatıroğlu, Boluspor'a her zaman destek olacaklarını söyledi.

 

12 Haziran seçimlerinden sonra teşekkür ziyaretlerine başlayan Milliyetçi Hareket Partisi, Boluspor Kulübünü ziyaret etti. Başkan Necip Çarıkçı ve Başkan Yardımcısı Hakkı Fidan tarafından kulüp girişinde karşılanan MHP'liler, çalışanlarla da tokalaştıktan sonra toplantı odasına gitti.

Boluspor'un Türkiye'deki ender kulüplerden bir tanesi olduğunu söyleyen MHP İl Başkanı Sabri Şatıroğlu, “Boluspor'da Necip Çarıkçı tekrar başkanlığa seçildi. İnşallah Boluspor için hayırlısı olur. Boluspor Türkiye'nin en güzide kulüplerinden bir tanesi. Doğruluk ve dürüstlük ilkesinden hiç sapmadan yıllardır mücadele ediyor. Gönlümüz Boluspor'un süper lige çıkmasından yana. Geçtiğimiz sezon çok heveslenmiştik ama olmadı. İnşallah bu sezon lige yükseliriz” dedi.

Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı ise, MHP'lilere teşekkür ederek, “Ziyaretiniz bize destek olduğunuzu gösteriyor. Tüm teşkilatınıza teşekkür ediyorum. 6 yıl başkanlık görevini 1 yıl bıraktıktan sonra tekrar seçilerek çalışmalara başladık. Boluspor'un başarılı olabilmesi için çaba sarf ediyoruz. İnşallah süper lige de çıkarız” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128