Boluspor’a ilk destek ‘Ortaklar Kuyumculuktan’

“Boluspor Taraftar Pos ile Kazanıyor” projesi kapsamında dün ilk imza Şekerbank Şube Müdürü Doğan Bayraktar ile Ortaklar Kuyumculuk sahibi genç işadamı Gökhan Yaman arasında imzalandı. Atılan imza sonrasında...

Boluspor’a ilk destek ‘Ortaklar Kuyumculuktan’

“Boluspor Taraftar Pos ile Kazanıyor” projesi kapsamında dün ilk imza Şekerbank Şube Müdürü Doğan Bayraktar ile Ortaklar Kuyumculuk sahibi genç işadamı Gökhan Yaman arasında imzalandı. Atılan imza sonrasında Ortaklar Kuyumculuktan yapılacak olan alışverişlerde Boluspor Kulübü de para kazanacak.

 

Haber: Hamza Türdü

Önceki ay Bankacılık sektörü ve spor dünyasında bir ilk olan “Taraftar Pos” projesini Boluspor ile imzalayan, taraftarla ile işyerlerini POS platformunda buluşturan Şekerbank bu bağlamda ilk adımı Ortaklar Kuyumculuk ile anlaşarak attı. Konuyla ilgili imza dün Ortaklar Kuyumculuk sahibi Gökhan Yaman ile Şekerbank Bolu Şube Müdürü Doğan Bayraktar arasında atıldı. İmza töreninde konuşan Bayraktar, “Ortaklar Kuyumculuk ile bu işe başladık. Yakında diğer firmalarla da imzalar atacağız. Böylece hem esnaf, hem de Boluspor Kulübü kazanacak. “Taraftar POS” işbirliği ile Bolusporlu taraftarlar, günlük yaşamlarının her anında gönüllü olarak kulüplerine destek olabilme fırsatını yakalayacak. Bu destek ülkemizin dört bir yanında Boluspor renklerini taşıyan “Taraftar POS” kullanan tüm mağazalarda, tüm ürünler için geçerli olacak. Şekerbank olarak müşterilerimize bugüne kadar uygulanmamış bir hizmeti sunmanın gururunu yaşıyoruz. Bu hizmet sayesinde Boluspor’a gönül vermiş işyerleri kadar, Boluspor taraftarlarının da güçlerini birleştireceklerine inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Ortaklar Kuyumculuk sahibi genç iş adamı Gökhan Yaman ise Boluspor’a katkı sağlamak için uygulamayı kabul ettiklerini belirterek “Boluspor’a destek olduğumuz için mutluyuz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER