Boluspor’da 1 Sakat 1 Ayrılık!

Boluspor, hafta sonu sahasında oynayacağı Karşıyaka maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Günü tek idmanla tamamlayan ekibimiz Boluspor’da son haftaların formda ismi Hakan Arslan’ın sakatlığı teknik heyeti...

Boluspor’da 1 Sakat 1 Ayrılık!

Boluspor, hafta sonu sahasında oynayacağı Karşıyaka maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Günü tek idmanla tamamlayan ekibimiz Boluspor’da son haftaların formda ismi Hakan Arslan’ın sakatlığı teknik heyeti düşündürüyor.

 

Ligin 14.haftasını puansız kapatan ekibimiz Boluspor, Karşıyaka maçı hazırlıklarını 3 puan üzerine yapıyor. Ekibimiz Boluspor’da son haftaların formda ismi Hakan Arslan’ın sakatlığı teknik heyeti düşündürüyor. Sağ bek Sercan ve Erkam’ın hafif sakatlıkları devam ederken durumlarının maç saati belli olacağı öğrenildi.

Günü sabah yaptığı çalışmaya tamamlayan kırmızı-beyazlı oyuncuların moralli ve istekli oldukları gözlemlendi. Çalışmaya düz koşu, açma germek hareketlerinden sonra 5’e 2’i ile devam eden kırmızı-beyazlılar antrenman’ın ana bölümünde ise bire bir dayanıklılık ve kuvvet çalışması yaptı. Dayanaklılık ve kuvvet çalışmasında oyuncuların adeta pestilini çıkartan teknik direktör Cihat Arslan “Performansınız çok iyi. Bu istek ve arzuyu her sizden her maç bekliyorum” dedi.

Kırmızı-beyazlılar antrenmanın son bölümünde ise yarım saha çift kale maç yaptı. Antrenmana Boluspor’dan ayrılmak isteyen sol kanat oyuncusu Doğan Altınkaya ve tedavi için Ankara olan Ferhat Kiraz katılmadı. Antrenman soğuma hareketleriyle son buldu. Ekibimiz Boluspor, bugün sabah yapacağı çalışmayla hazırlıklarını sürdürecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128