Boluspor’da Bahri Kaya dönemi başladı!

Önceki gün Hüseyin Kalpar’la görüşen ve anlaşma sağlayamayan Boluspor transfer komitesi, Giresunspor’un eski hocası Bahri Kaya ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı. Kulüp binasında düzenlenen...

Boluspor’da Bahri Kaya dönemi başladı!

Önceki gün Hüseyin Kalpar’la görüşen ve anlaşma sağlayamayan Boluspor transfer komitesi, Giresunspor’un eski hocası Bahri Kaya ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı. Kulüp binasında düzenlenen imza törenine çok sayıda yönetici ve basın mensubu katıldı.  

 

Boluspor’da Özcan Kızıltan’dan boşalan teknik direktörlük görevine Giresunspor’un eski hocası Bahri Kaya getirildi. Hüseyin Kalpar’la anlaşamayarak, alternatif isimlere yönelen Boluspor transfer komitesi, dün gece prensipte anlaşmaya vardığı tecrübeli hoca Bahri Kaya’yı Bolu’ya davet ederek, sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı. Kulüp binasında gerçekleştirilen imza törenine çok sayıda yönetici ve basın mensubu katıldı.

İmza töreninde konuşma yapan Başkan Necip Çarıkçı “Bugün bu sezonun 3'üncü hocası ile anlaşmaya vardık. Bu sezon teknik direktörlük konusunda çok başarılı olduğumuz söylenemez. Geride kalan 11 maç için Bahri hocamı ile 30 Mayıs'a kadar bir anlaşma sağladık. Bahri hocamız bu ligi iyi bilen ve tecrübeli bir teknik adam olurken aynı zamanda iyi bir insan. Boluspor olarak hala ilk iki şansımız devam ediyor. Artık yeni hocamız ile kalan maçları iyi değerlendirmek istiyoruz. Bizde yönetim olarak, basın olarak ve taraftar olarak hocamızın yanında yer alırsak hedefe ulaşacağımızdan şüphem yok. İnşallah hocamız bize şans getirir” dedi.  

 

ÇALIŞMAK İSTEDİĞİM BİR KULÜPTÜ

Boluspor’un yeni direktörü Bahri Kaya ise “Giresunspor'dan yeni ayrılmış bir teknik adam olarak aslında bu sezon için herhangi bir kulübü çalıştırmayı düşünmüyordum. Ancak Boluspor her zaman çalıştırmak istediğimi bir kulüp.  Boluspor'u her platformda takip ederim ve yakından da tanıyorum. Son 1,5 yıl küme düşme potasından kurtulmak için mücadele eden bir takımda görev alırken ama bundan önceki süreçlerde hep hedefi olan kulüpler ile çalıştım. Boluspor'un bu sezonki beklentisini biliyorum ve bende sayın başkanımın da dediği gibi 30 Mayıs'a kadar Boluspor ile anlaştım. Önümüzdeki 11 maçta Boluspor’u hedefe taşımak için çalışacağız. Kısa sürede bende isteneni ve beklentilerin farkındayım. Ama bilgi ve birikimlerimin sayesinde yönetim olsun, futbolcu kardeşlerimiz, basınımız ve taraftarımızın sayesinde bu süreci en iyi şekilde geçeceğimizden şüphem yok.  Bu sezon ben 3'üncü hocayım. Bu sorumluluk bilincinde çalışacağım. Toplam 4 kişilik bir ekip olacağız. Bugün saat 14:00'de ilk idmanımı yapacağım ve oyuncu kardeşlerimle süreci değerlendireceğim. İnşallah her iki taraf için hayırlı olur" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128