Boluspor’da Çift Mesai Başladı!

Boluspor, Bayramdan sonra 12 Kasım Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Tki Tavşanlı Linyitspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Günü çift idmanla tamamlayan kırmızı-beyazlılar, sabah kondisyon...

Boluspor’da Çift Mesai Başladı!

Boluspor, Bayramdan sonra 12 Kasım Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Tki Tavşanlı Linyitspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Günü çift idmanla tamamlayan kırmızı-beyazlılar, sabah kondisyon ağırlıklı çalışma yaparken, akşam topla çalışma yaptı.

 

Önümüzdeki Kurban Bayramından sonraki hafta deplasmanda oynayacağı Tki Tavşanlı Linyitspor maçı hazırlıklarına önceki gün başlayan Boluspor, günü çift idmanla tamamladı. Sabah ve akşam gerçekleştirilen antrenmanda sakatlığı devam eden Orhan Ak ve Emre Kılınç katılmadı.

Sabah saat 10:00’da gerçekleştirilen antrenmanda kondisyon ağırlıklı çalışma yapan kırmızı-beyazlılar akşam ise topla çalışma yaptı. Akşam yapılan antrenmana Kasımpaşa maçında sakatlanarak oyundan çıkan ve K.Erciyesspor maçında kadroya alınmayan Ferhat Kiraz, dün takımdan ayrı düz koşu yaptı.  

Dün akşam gerçekleştirilen antrenmana kırmızı-beyazlılar, düz koşuyla başladı. Açma germe hareketlerinden sonra 5’e 2’i oynayan kırmızı-beyazlılar daha sonraki bölümde ise teknik direktör Cihat Arslan eşliğinde 3 gurup halinde topla çalışma yaptı. Kırmızı-beyazlılar daha sonra antrenmanın son bölümünde yarım saha çift kale maç yaptı.

Orhan Cuma günü çalışmalara başlıyor

Geçtiğimiz hafta K.Erciyesspor maçı hazırlıklarının son gününde sakatlanarak kadrodan çıkartılan Orhan Ak, Cuma günü çalışmalara başlıyor.

K.Erciyespor maçının hazırlıklarının son gününde arka adalesinde ağrıları nedeniyle kadrodan çıkartılan ve yaklaşık 4 gündür takımdan ayrı kalan ve tedavi için doktora giden tecrübeli oyuncu Orhan Ak, Cuma günü çalışmalara başlayacağı öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128