Boluspor’da dört eksik

Boluspor'da Elazığ maçı öncesi ekibimiz son çalışmasını yaparken takımda saktlığı devam eden Omar Wade bu çalışmaya katılmadı. Kırmızı beyazlı ekibimizde cezalı durumdaki 4 oyuncumuz ise bu maçta forma...

Boluspor’da dört eksik

Boluspor'da Elazığ maçı öncesi ekibimiz son çalışmasını yaparken takımda saktlığı devam eden Omar Wade bu çalışmaya katılmadı. Kırmızı beyazlı ekibimizde cezalı durumdaki 4 oyuncumuz ise bu maçta forma giyemeyecekler.

 

Boluspor hafta sonu deplasmanda karşılaşacağı Elazığspor maçının hazırlıklarına tesislerde devam ediyor. Zeminin karla kaplı olmasından dolayı sabah erken saatlerden beri süren temizleme çalışmaları devam ederken, oyuncular da temizlenen bölgelerde çalışmalarını sürdürdü. Günü tek antrenmanla geçen ekipte sakatlığı bulunan Omar Wade takımdan ayrı olarak salonda çalıştı.

Sakatlığı geçen Orhan takımla birlikte idmanlarını sürdürürken bu oyuncunun büyük ihtimalle kadroda olacağı öğrenildi. Göztepe maçı sonrası cezalı duruma düşen Veli, Veysel, Emre Toraman ve Alp ise Elazığ maçı kadrosunda Omar ile birlikte yer almayacak isimler.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128