Boluspor’da Güller devri bitti!

Boluspor kulüp başkanı Abdullah Abat, kulübün resmi internet sitesinde yaptığı yazılı açıklamada, Serhat Güller’in istifasını verdiğini ifade ederek tazminat verilmesinin de söz konusu olmadığı belirtti....

Boluspor’da Güller devri bitti!

Boluspor kulüp başkanı Abdullah Abat, kulübün resmi internet sitesinde yaptığı yazılı açıklamada, Serhat Güller’in istifasını verdiğini ifade ederek tazminat verilmesinin de söz konusu olmadığı belirtti.

 

Abdullah Abat’ın konuyla ilgili açıklaması şu şekilde “Sezon başından bu yana takımımızın Teknik Direktörlüğünü yapan Sayın Serhat Güler ve ekibi görevlerinden istifa etmişlerdir. Teknik Direktörümüz Sayın Serhat Güller Manisaspor maçı sonrasında benimle yaptığı görüşme de istifasını iletmiş ve görevinden affını istemiştir.

19.11.2012 tarihinde yapmış olduğumuz haftalık toplantımızda ise yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarımın bu konu ile ilgili görüşleri alınmış ve bu görüşler doğrultusunda da hocamızın istifası tarafımızdan kabul edilerek yollarımız ayrılmıştır. Bu ayrılıktan dolayı da hocamıza bir tazminat verilmesi de söz konusu değildir.

Sayın Serhat Güller’e ve ekibine sezon başından bu yana vermiş oldukları hizmetlerinden dolayı teşekkür eder bundan sonraki yaşantılarında başarılar dileriz”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128